ناتلند مذاکرات برای فروش فروشگاه های الکترونیکی مد را تأیید کرده است

[ad_1]

گروه سرمایه گذاری Natland در وب سایت خود تایید شدهکه او در حال مذاکره با گروه Across بود. ادغام رقابتی ، گروه دیجیتال مردم ، که در آن ناتلند فروشگاه های الکترونیکی Zoot ، Different ، Bibloo و Urban Store را ترکیب می کند ، قبلاً در مورد ادغام در حال انجام گزارش داد. این ارزیابی می کند که آیا غلظت بر رقابت تأثیر نمی گذارد.

وی افزود: “ما در مورد مذاکرات جاری اظهار نظر نمی کنیم ، اما پتانسیل بالایی در تجارت آنلاین مشاهده می کنیم و می خواهیم در بخش رو به رشد سریع ، چه در ساختار موجود خود و چه در همکاری با بازیگران قوی و با تجربه از اهمیت اروپایی ، تقویت شویم.” جولیوس استراپک ، بنیانگذار گروه گفت.

این شامل تجارت الکترونیکی در سراسر جهان است که خریدار رسمی Digital People است و CS Apparel Group که توزیع کننده انحصاری مارک آمریکایی لباس ورزشی Under Armour است و همچنین مارک و لوازم جانبی لباس آمریکایی GAP را در هر دو بازار پوشش می دهد. علاوه بر این ، این گروه برند پوشاک چک SAM73 Apparel را تولید و توزیع می کند.

بیماری همه گیر چگونه تجارت الکترونیکی را در جمهوری چک تغییر داده است؟

بیماری همه گیر چگونه تجارت الکترونیکی را در جمهوری چک تغییر داده است؟

گروه Across به مدت بیست سال در اسلواکی فعالیت می کند و به عنوان یک سرمایه گذار مالی در زمینه های مختلف ، عمدتا گردشگری و مهمان نوازی ، مراقبت های بهداشتی ، املاک و انرژی فعالیت دارد.

ناتلند Zoot را از طریق کمپانی نیو در سال 2019 خریداری کرد و در ماه مه امسال دفتر خرید مارک های Bibloo و Urban Store را تأیید کرد.

گروه سرمایه گذاری Natland در سال 2002 توسط Tomáš Raška تأسیس شد و در حال حاضر سه شریک دیگر دارد: Karel Týc ، David Manych و Jana Sečkářová. این گروه عمدتا بر املاک و مستغلات ، امور مالی و فناوری مدرن تمرکز دارد.

او در مقابل قلعه بابیش در فرانسه مشغول است.  فیلم را با پهپاد بررسی کنید

مرسدس بنز از کمبود تراشه رنج می برد.  فروش این خودروساز 30 درصد کاهش یافت[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *