نیویورک ماهیانه هزار دلار به جوانان بی خانمان می دهد. باید آنها را روی پاهایشان بگذارد

[ad_1]

پرجمعیت ترین شهر نیویورک ، نیویورک ، در حال آماده سازی یک برنامه آزمایشی برای پرداخت ماهیانه 1250 دلار (27000 کرون) ماهانه برای 40 بی خانمان تا دو سال برای کمک به آنها برای دستیابی به یک خانه ثابت است. گاردین می نویسد ، این مطالعه براساس مطالعه ای از دانشگاه شیکاگو انجام شده است که طبق آن ، چنین بودجه های کسب شده معمولاً توسط افراد بی خانمان صرف الکل یا مواد مخدر نمی شود و نتیجه آن ضعف در کار نیست.

طبق مطالعه سال 2018 موسسه چاپین هال در دانشگاه شیکاگو ، هر دهمین آمریکایی بین 18 تا 25 سال حداقل یک شب را در خیابان ، در خوابگاه اضطراری گذرانده ، از خانه فرار کرده ، اخراج شده یا حداقل مجبور شد روی یک کاناپه با دوستانش بخوابد.

متیو مورتون از انستیتوی چاپل هیل گفت: “ارائه کمک مستقیم مالی و حمایت از جوانان فرصتی برای سرمایه گذاری در موفقیت آنها است در حالی که به آنها کمک می کند تا نابرابری های نژادی را که میراث بی عدالتی های گذشته است متعادل کنند.” به گفته وی ، این برنامه بیشتر به اعضای اقلیت های قومی و جنسی متمرکز خواهد شد.

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک گفت که این برنامه “جوانان را تحریک می کند و تعهد ما را برای پایان دادن به بی خانمانی در میان جوانان یک بار و برای همیشه تقویت می کند.”

آتش بس در جنگ گمرک با هواپیما.  اتحادیه اروپا و ایالات متحده اختلافات بر سر پشتیبانی از ایرباس و بوئینگ را حل و فصل کردند

طبق تحقیقات چاپین هیل ، در سال 2017 ، هر سی امین آمریکایی بین 13 تا 17 سال حداقل به طور موقت در خیابان بود. سطح بی خانمانی در مناطق روستایی تفاوت چشمگیری با شهرهای بزرگ ندارد.

سیاه پوستان ، افراد از نژاد آمریکای لاتین یا اعضای اقلیت های جنسی بیشتر در معرض خطر بی خانمانی هستند. آموزش همچنین نقش دارد ، زیرا تعداد نامتناسبی از جوانان بی خانمان دوره متوسطه را به پایان نرسانده اند.

مطالعه چاپین هیل می گوید: “هر روز بدون یک اقامت پایدار و استرس مربوط به آن ، فرصتی از دست رفته برای حمایت از رشد سالم و گذار به یک بزرگسالی مولد است.”

پوتین: مذاکرات با بایدن سازنده بود.  بایدن گفت ، ما باید برخی قوانین اساسی داشته باشیم[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *