هاستاک بازیکن سابق هاکی می گوید: ورشکستگی ورزشکاران امری غیرمعمول نیست

[ad_1]

Hosták در تعهد جدید خود مسئول مشتریان بالقوه و موجود است. “این یک چالش جالب برای من بود. من تعجب کردم که این دنیا چقدر با آنچه از محیط ورزش می دانم متفاوت است. ”

در ابتدا ، او همچنین چیزهای زیادی برای یادگیری داشت. به دلیل شغلش مجبور شد در آزمون کارگزار قبول شود. “من باید در طول ماه دانش زیادی را تزریق کنم. اما به نتیجه رسید “.

به چوب و شرکت آن را مدیر فروش پیتر بنس آورده است. یکی از بازیکنان سابق اسپارتا پراگ ، سوئدی مودو و Philadelphia Flyers ، بازیکن سابق اسپارتا پراگ گفت: “سال گذشته پس از فارغ التحصیلی به عنوان مدیر کل در Zlin ، او از من پرسید که آیا می خواهم اینجا کار کنم.” وی افزود که سالهای گذشته با Wood & Co. تجربه به عنوان مشتری.

هاستاک با بیان اینکه سعی دارد با کارفرمای جدید و ورزشکاران حرفه ای خود ، از جمله بازیکنان هاکی دیدار کند ، گفت: “من فقط نیم سال است که اینجا هستم ، بنابراین هنوز نمونه کارهای زیادی از مشتری ندارم.”

مبادلات ثبت شده است.  با این وجود ، ماندن در سهام منطقی است ، مدیر نمونه کارها Semotan می گوید

وی فاش کرد که این بازیکنان از مسابقات داخلی و خارجی هستند. “البته پسرانی که در NHL بازی می کنند آژانس هایی دارند که از امور مالی آنها مراقبت می کنند. او در آنجا بسیار حرفه ای تر از اینجا است “.

از طرف دیگر ، مشتریان او فاقد یک ورزشکار هستند. دلیل آن این است که هزینه های ورزشی حرفه ای زنان بسیار کمتر از مردان است. اگرچه تنیس بازهای موفق می توانند درآمد زیادی کسب کنند ، اما پول آنها مانند بازیکنان NHL معمولاً توسط آژانس هایشان مدیریت می شود.

طبق تجربه مارتین هاستاک ، رفتار ورزشکاران چک در رابطه با جابجایی پول به میزان قابل توجهی متفاوت است. کسانی هستند که فکر می کنند بعد از پایان کارشان چه اتفاقی خواهد افتاد و سعی می کنند پول رایگان خود را پس انداز و ارزش گذاری کنند.

کسی که متفاوت است برنده می شود.  سیستم عامل های پخش در حال راه اندازی پخش های ورزشی هستند

“کسانی که سرمایه گذاری می کنند پیرتر هستند و به پایان کار خود نزدیک هستند. هاستاك گفت: 30 سال و بیشتر. به گفته مدیر سابق هاكی زلین ، هنوز تعداد نسبتاً کمی از بازیکنان جوان هستند كه در اولین قسمت حرفه خود به آینده بیندیشند. به عنوان یكی از دلایل ، او اشاره كرد كه آنها عمدتا از عملکرد خود در یک چرخ و فلک حرفه ای مراقبت می کنند: “و این کمی حواس پرتی است.”

با این حال ، حتی مواردی از ورزشکاران حرفه ای نیز وجود دارد که علی رغم درآمد غالباً بالا ، در مشکلات جدی مالی قرار می گیرند. “ورشکستگی شخصی امری غیرمعمول نیست. سپس آنها دور می شوند ، اما به دلیل سلب مالکیت برای آنها پیدا کردن کار آسان نیست. نمونه های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال ، به دلیل اینکه پسران با شخصی روبرو شده اند یا از نظر اقتصادی با پول رفتار نکرده اند. “

بعضی اوقات چنین مواردی به فاجعه ختم می شود. اخیراً ، پرونده نماینده سابق هاکی ، مارک ترونچینسکی ، هاکی چک را لرزاند. وی در سن 32 سالگی خودکشی کرد. دلیل آن احتمالاً بدهی های زیاد ناشی از اعتیاد به قمار بود.

هاستاک در طول زندگی حرفه ای خود ، پول خود را از طریق خانه های بانکی محلی ارزش گذاری می کرد. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. از این گذشته ، چه کسی چیزی در مورد سرمایه گذاری در دهه 90 می داند؟ او به یاد می آورد.

در آن زمان ، مشاوران سرمایه گذاری بانک ها پول مشتریان خود را به طور عمده در صندوق های سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری می کردند. “حتی در آن زمان ، صندوق های تامینی پیشنهادات زیادی ارائه دادند ، که بازده آنها زیاد نبود. برعکس ، آنها با ادب اوراق قرضه یا وام های رهنی را به صورت تاج صادر می کردند ، “هوستاک گفت. وی افزود: “شما به او اعتماد داشتید و من فکر نمی کنم که این کار بدی داشته باشد.”

نیمه اول سال درآمد مناسبی به سرمایه گذاران داد.  بقیه در دست بانکداران مرکزی است[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *