هاگیبور به منطقه جدیدی تبدیل می شود. کریستل 9 میلیارد سرمایه گذاری می کند

[ad_1]

مرحله اول پروژه اداری شامل دو ساختمان اداری است که 31000 متر مربع فضای اجاره ای را ارائه می دهند. از این تعداد ، تقریباً 9000 متر مربع توسط خانه رسانه ای مرکز خبر چک اشغال می شود ، که مقر خود را تغییر می دهد (مرکز اخبار چک همچنین شامل E15 روزانه است)

“در پروژه Hagibor ، ما به یک راه حل معماری جذاب ، استاندارد فنی بالا ساختمان ، همراه با موقعیت کنار Vinohradská třída در نزدیکی ایستگاه مترو علاقه مند بودیم. توماس استرانسکی ، مدیر مرکز اخبار چک ، می گوید: “ما منتظر دفتر مرکزی جدید هستیم ، که به ما امکان می دهد فناوری مدرن را در ایجاد محتوای چند رسانه ای ، از جمله ، به عنوان مثال ، چندین استودیوی ویدیویی جدید ، وارد کنیم.”

کسب و کار خود را در Wenceslas دوباره راه اندازی کنید: صاحبان ، معامله گران و دفاتر در حال تغییر هستند

هر شش ساختمان اداری ، که به تدریج در محل ساخته می شوند ، تقریباً 80000 متر مربع فضای قابل اجاره را ارائه می دهند. مرحله اول دفاتر شامل دو ساختمان درست در Vinohradská třída است. در طبقه همکف ساختمانهای نه طبقه ، مکانهایی برای مغازه ها ، رستورانها و خدمات ایجاد می شود.

“موقعیت Hagibor پراگ در کنار خیابان Vinogradi کاملاً بی نظیر است و ما آینده ای عالی را در آن می بینیم. پس از پروژه DOCK ، این پروژه مهم بعدی ما است که از همزیستی خانه ها ، ادارات ، مغازه ها و خدمات در یک مکان استفاده می کند “، می گوید ویکتور پشکا ، مدیر بازرگانی Crestyl.

تغییرات عمده ای در انتظار پراگ در سالهای آینده است:

تغییرات بزرگی در انتظار پراگ در سالهای آینده است

نویسنده قسمت اداری پروژه Hagibor و در عین حال طراحی کلی شهری منطقه ، استودیوی برنده جایزه Bogle Architects با کارگردانی Ian Bogl است. به عنوان مثال ، او در برج معروف سوئیس Re Tower در لندن ، به نام “خیار” شرکت کرد.

پروژه Hagibor در مرز مناطق مسکونی مورد نظر Vinogradi و Strasnice ، در انتهای Vinogradska Truda در نزدیکی ایستگاه مترو و تراموا در حال رشد است. در مجاورت آن یک مجموعه ورزشی گسترده وجود دارد. همه امکانات شهری در این نزدیکی هستند ، علاوه بر این ، طیف وسیعی از خدمات ، مغازه ها ، کافه ها و رستوران ها بخشی مستقیم از پروژه خواهند بود. البته ساخت زمین بازی و اتصال به مسیرهای دوچرخه سواری شهر. مرکز محله جدید یک فضای عمومی خواهد بود که به دلیل موقعیت مکانی طبیعی مکانی برای جلسات و رویدادهای مختلف خواهد بود.

تعمید داد

این شرکت بیش از بیست سال است که در بازار املاک و مستغلات چک فعالیت می کند و یکی از بزرگترین توسعه دهندگان پروژه های مسکونی و تجاری است.

در حال حاضر این شرکت به طور فعال در توسعه بیش از پانزده سایت در جمهوری چک با ارزش کل سرمایه گذاری بیش از 1.2 میلیارد یورو مشارکت دارد.

اینها شامل بزرگترین پروژه در مرکز پراگ ، به نام ساوارین ، منطقه در حال رشد DOCK در Liben پراگ یا منطقه در حال ظهور Hagibor در نزدیکی ایستگاه مترو Želivského است.

Crestyl توسعه دهنده Budimex را از لهستان به ارزش 8.5 میلیارد دلار خریداری کرد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *