هبریان: یک آسیاب قابل توجه Krkonoše از اواخر قرن نوزدهم خراب شد. آیا می توان او را نجات داد؟

[ad_1]

معماری با کیفیت ، صداقت ، زیبایی و بخشی از تاریخ – همه اینها از کارخانه چوب دیکس سابق در معدن تاریک Krkonoše پنهان است. متأسفانه ، مانند چنین ساختمانهایی ، به سرعت در حال فروپاشی است. انجمن فرهنگی و علمی Fabrika Temný důl در تلاش است تا این منظره را نجات دهد و در عین حال بدنبال استفاده از آن است. این ساختمان قطعاً شایسته آن است. اطلاعات بیشتر در فیلم Adam Gebrian در Mall.tv وجود دارد.

این آسیاب در سال 1868 توسط ایگناز دیکس ، آسیاب کننده Starý mlýn در Velka Upa تاسیس شد. برای آسیاب کردن چوب در کاغذ برای کارخانه های کاغذ سازی استفاده می شد.

پس از سال 1905 ، یک سالن تولید سه طبقه برای تولید کاغذ بسته بندی و مقوا به آسیاب اصلی متصل شد. در آن زمان 40 نفر در اینجا در شش آسیاب و یک دستگاه کاغذ کار می کردند.

چوب را تا زمان آتش سوزی در 21 آوریل 1965 در اینجا شن و ماسه زدند. پس از بازسازی ساختمان ، تعاونی تولید “مکانیک” تولید اقلام کوچک مصرفی را که 25 سال به طول انجامید در اینجا ایجاد کرد.

معمار پراگ می خواهد منطقه فرسوده در Podkrkonosi را نجات دهد.  این سرمایه گذاری تا 500 میلیون تخمین زده شده است

در مرز چک ، یک منطقه تفریحی در قسمت بالای GDR در وضعیت نامناسبی قرار دارد.  ببینید که اریش هونکر در کجا آرام گرفته است[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *