هماچک نتولیکی را از هیئت نظارت چک پست حذف کرد

[ad_1]

“ما می توانیم تأیید کنیم که وزیر کشور ، یان هاماژک ، مارتین نتولیکی را از هیئت نظارت پست چک برکنار کرد. طبق قوانین داخلی ، این مکان برای نمایندگان انجمن مناطق در نظر گرفته شده است. به همین دلیل ، وزارت کشور رئیس انجمن مناطق ، مارتین کوبا را به عنوان عضوی از هیئت نظارت معرفی کرده است. ” هیئت نظارت بر چک چک در حال حاضر 14 عضو دارد. ده عضو هیئت مدیره توسط بنیانگذار اداره پست منصوب می شوند ، یعنی. وزارت کشور ، پنج کارمند دیگر.

“از آقای هماچک س Askال کنید که آیا دلیل دیگری دارد. فکر می کنم او احتمالاً دیگران را نداشته باشد زیرا آخرین بار در هفته گذشته سه شنبه یا پنجشنبه در هیئت نظارت شرکت کردم. اگر ارتباطی وجود داشته باشد ، این وظیفه او است. او تصمیم گرفت این کار را انجام دهد ، احتمالاً دیگر ارزش اظهار نظر را ندارد “، نتولیکی گفت.

دفتر یادداشت Jan Novotny: استتار هماچک

هیچ کس از وزارت کشور با او تماس نگرفته است. او با هماچک ناموفق تماس گرفت ، حتی در شبکه های اجتماعی با او تماس نگرفت. “من تلخ نیستم ، این یک واقعیت است. این به من فضا می دهد تا بتوانم بیشتر روی منطقه پردوبیس و پروژه 3PK تمرکز کنم. “

این منطقه از سال 2012 رهبر بوده و پس از انتخابات سال گذشته ، وی به عنوان تنها فرماندار CSSD باقی مانده است. در سال 2018 و 2019 ، وی یکی از معاونان رئیس جمهور هماچک بود. با این حال ، او منتقد مشارکت حزب در دولت با جنبش YES بود و قبل از کنگره حزب در ماه آوریل ، از توماش پتشیچک ، نامزد هماژک ، به عنوان رئیس حمایت کرد. پس از کنگره ، او با هاماکک موافقت کرد که به عنوان سخنگوی حرفه ای CSSD برای توسعه محلی باقی بماند.

کوبا تا زمان انتخابات پارلمانی اکتبر در هیئت نظارت باقی خواهد ماند. “من نمی خواهم اختلافات داخلی احزاب سوسیال دموکرات ها را حل کنم. وی گفت: “من فرض می كنم كه چهار ماه در هیئت نظارت خواهم بود و پس از انتخابات پاییز اتاق نمایندگان ، كل اوضاع حل می شود.” “من دیگر نمی خواهم درباره اوضاع اظهارنظر کنم یا درباره اختلافات در CSSD اظهارنظر کنم. من این تصمیم را موقت و موقت می دانم. “

یاکوب هوراک: چک ها می توانند گامی دیگر به شعار اضافه کنند

روز سه شنبه ، سرور لیست لیست ، با استناد به منابع خود ، نوشت كه هاماكك می خواهد اطلاعات مربوط به پرونده Vrbětice را برای واكسن علیه covid-19 Sputnik V و سازماندهی اجلاس روسیه و آمریكا در پراگ مبادله كند. روز پنجشنبه ، وب سایت بیانیه ای از Netolický منتشر کرد که با هاماژک در مورد دریافت یک میلیون واکسن اسپوتنیک از روسیه صحبت کرده است ، اما نمی تواند ارتباط بین این طرح و Vrbětice را تأیید کند. “من در مورد ساخت و ساز مبادله کالا و یا چیزی شبیه آن چیزی نشنیده ام. او واقعاً چنین چیزی را به من نگفت “.

هاماكك با اعلام اينكه وي شكايت كيفري عليه نويسندگان مقاله را تشكيل خواهد داد با رد اين ادعا كه مي خواست پرونده Vrbětice را با واكسن و اجلاس سران جايگزين كند در یک اختلاف دیگر ، او می خواهد ده میلیون کرون از دادگاه مدنی برای ناشر مطالبه کند. اگر موفق شود ، قصد دارد آنها را به پلیس و آتش نشانی اهدا کند. به گفته نیروهای امنیتی چک ، عوامل سرویس های مخفی روسیه در حمله در Vrbetice مشکوک هستند.


وقایع لوژک استاژک
نویسنده: بایگانی E15[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *