وام مسکن: برای تأیید به چه مدارکی نیاز دارید

[ad_1]

وام مسکن: اسناد با نوع وام متفاوت است

اگر ملکی را خریداری می کنید ، در صورت تسویه ملک توسط همسران سابق ، سپس تسویه ملک مشترک و حتی تصمیم طلاق ، باید قرارداد خرید را اثبات کنید. هنگام تأمین مالی مجدد ، سپس قرارداد وام اولیه.

اثبات هویت اساس است

واضح است که هنگام تنظیم وام مسکن باید هویت خود را اثبات کنید. برخی از بانک ها حتی سند دوم می خواهند. این می تواند گذرنامه ، گواهینامه رانندگی ، شناسنامه یا گواهی سلاح باشد. هنگام تنظیم وام مسکن به صورت آنلاین ، همچنین می توانید از خدمات هویت بانک برای تأیید هویت خود استفاده کنید. هم متقاضی و هم متقاضیان باید هویت خود را اثبات کنند.

نکته: بهترین وام مسکن را انتخاب کنید. یه نگاه به مال ما بنداز گریدر

“اوه رهن خارجیانی که در جمهوری چک زندگی می کنند نیز می توانند درخواست دهند. اتباع خارجی و شهروندان برخی از کشورهای اتحادیه اروپا در صورت نداشتن اقامت ، کارت ملی خود را به همراه مجوز اقامت یا گذرنامه ارائه می دهند. خارجیان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا گذرنامه و اجازه اقامت ارائه می دهند. در مورد خارجی ها ، دومین مدرک هویت می تواند گواهینامه رانندگی یا مجوز اقامت فوق باشد. “ورونیکا هگرووا از مقایسه کننده وام مسکن آنلاین hyponamiru.cz گفت.

نرخ بهره افزایش می یابد.  OSOB و Česká spořitelna قبلاً افزایش نرخ وام مسکن را اعلام کرده اند

رهن و اثبات درآمد

هر بانکی می خواهد بداند درآمد شما چقدر است. کارکنان مدرکی از درآمد کارفرما ارائه می دهند. اگر برای وام مسکن در بانکی غیر از حساب خود درخواست می کنید ، به چند صورت حساب جاری جاری نیز نیاز خواهید داشت. همچنین بانک ها باید تعجب کنند که آیا شما قرارداد نامحدود دارید.

البته کارآفرینان باید درآمد خود را نیز تأیید کنند. “سند اصلی اظهارنامه مالیاتی دوره مالیاتی قبلی ، شامل کلیه ضمائم است. برخی از بانک ها ممکن است دو سال پیش به اظهارنامه مالیاتی نیاز داشته باشند. اگر اظهارنامه مالیاتی را روی کاغذ تنظیم می کنید ، باید توسط اداره مالیات مهر شود. در مورد ارسال الکترونیکی ، تأیید الکترونیکی ارسال کافی است. اگر حساب ها را حفظ می کنید ، ترازنامه و صورت درآمد تهیه کنید. “ورونیکا هگرووا توضیح می دهد. کارآفرینان همچنین باید مدرکی مبنی بر عدم بدهی و اثبات پرداخت مالیات بر درآمد ارائه دهند.

نحوه عملکرد وام مسکن معکوس  و آیا اصلا ارزشش را دارد؟

مدارک هنگام خرید ملک

اگر در حال خرید ملک هستید ، بانک می خواهد قرارداد خرید یا حداقل پیشنهاد آن را ببیند. در صورت خرید یک آپارتمان یا خانه در پروژه توسعه ، یک قرارداد برای قرارداد آینده ارائه می شود.

تامین مالی مجدد وام مسکن

یک سند مهم در مورد تامین مالی مجدد ، قرارداد وام اصلی با تمام اسناد است. کپی ها نیز باید کافی باشند. همچنین باید مقدار موجودی وام مسکن را از بانک اصلی تعیین کرد.

ملک گرو گذاشتن

هر وام مسکن توسط یک ملک خاص تضمین می شود. بانک ها برآوردی از قیمت ملک رهن را تعیین می کنند. اگر بانک ارزیابی اولیه املاک را هنگام تأمین مجدد وام مسکن تشخیص دهد یا آن را با توجه به کارت قیمت آنلاین انجام دهد ، کافی است عکس های به روز املاک و توضیحات آن را در اختیار آن قرار دهید. در صورت اجاره ملک رهن ، قرارداد اجاره برای بانک تهیه کنید.

اسناد تسویه مالکیت مشترک همسران

در صورت استفاده از وام مسکن برای تسویه اموال مشترک زوجین ، توافق برای تسویه اموال مشترک زوجین و تصمیم طلاق لازم است.

علاقه فزاینده ای به وام مسکن وجود دارد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *