پرستار بحران تمام شد. چگونه می توان به درستی درخواست داد؟

[ad_1]

در ارتباط با بازگشت تدریجی به آموزش تمام وقت در مدارس مدارس ، پس از پایان دوره آموزش چرخشی ، نیاز به مراقبت از کودکان در هفته هایی که آموزش از راه دور اتفاق می افتد و کودکان باید در خانه با حق شیردهی مراقبت شوند ، پایان می یابد.

اکنون می توانید اقدام کنید

CSSA اکنون یادآوری می کند که با پایان یافتن نیاز به مراقبت از کودک ، می توان این ادعا را حتی قبل از پایان ماه نیز ارائه کرد. وی گفت: “درصورتي كه نياز به مراقبت از كودك نيز در ماه تقويم با ​​پايان دوره آموزش چرخشي به پايان برسد ، مراقب براي ارائه درخواست نيازي به انتظار براي پايان ماه تقويم ندارد.”

بنابراین ، اگر فرزندان شما از 17 مه 2021 به “حالت عادی” به مدرسه بروند ، حق شما در مزایای شیردهی در 16 مه 2021 پایان می یابد. اکنون می توانید برای کمک به مادر خود در ماه مه به کارفرمای خود تقاضای کمک کنید.

مراقبت های پرستاری: چه کسی حق شیردهی دارد؟  آیا فرم لازم دارید؟

“ما همچنین به مدعیان جبران خسارت هشدار می دهیم كه برنامه ها را مستقیماً به DSSA نفرستند. این روند و پرداخت غرامت را تسریع نمی کند. برعکس ، همه چیز پیچیده و کند خواهد بود. از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که شما ابتدا فرم ها را برای پر کردن به کارفرما تحویل دهید و سپس آنها را بلافاصله برای OSSA ارسال کنید ، “وب سایت CSSA می گوید.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *