چک ها در مورد امکانات کدهای QR اطلاعات کسب می کنند. استفاده از آنها به سرعت در حال رشد است

[ad_1]

بیست سال بعد ، کدهای “پاسخ سریع” ، همانطور که به معنای ترجمه واقعی است ، در جمهوری چک شروع به کار کرد. به دلیل اقدامات همه گیری و به حداقل رساندن تماس های انسانی ، استفاده مستقیم از آنها پیشنهاد شده است که حتی رستوران داران از این امر آگاه هستند.

سیستم پرداخت سریع و بدون تماس که توسط شرکت نوپای Qerko توسعه یافته است ، یک سال پیش توسط 230 شرکت محلی مورد استفاده قرار گرفت ، امروز تعداد آنها از پانصد دستگاه فراتر رفته است. Tereza Vihnanovska به نمایندگی از Qerko گفت: “با شروع بهبود وضعیت اپیدمیولوژیك ، تقاضا افزایش یافت و سپس در زمان اعلام تاریخ افتتاح باغها به معنای واقعی كاهش یافت.”

به لطف استفاده از فناوری کد QR ، پرداخت هزینه در رستوران بدون پیشخدمت امکان پذیر است ، در نتیجه فرآیند سریعتر و حتی ایمن تر در هنگام شیوع بیماری همه گیر است. پرتاب داخلی Speed-start نیز باعث افزایش علاقه شده است. ریچارد بنیسک مدیر عامل سپیدلا تأیید کرد: “سیستم QR ما توسط بیش از صد شرکت استفاده می شود و در شش ماه گذشته علاقه سه برابر شده است.”

سوابق موبایل  چک ها در پرداخت تلفن های همراه و ساعت های هوشمند رهبران اروپایی هستند

استفاده از کدهای QR در این واقعیت نیز منعکس می شود که چک ها پرداخت های تلفن همراه را دوست دارند. فقط در سال گذشته ، Česká spořitelna 76٪ افزایش در کارتهای پرداخت دیجیتالی به 440 000 ثبت کرده است. در Komerční banka در سال 2019 ، این حتی از 240 000 به 412 000 افزایش یافته است.

فناوری کد QR بیشتر در جنوب شرقی آسیا و به ویژه در چین شیوع دارد ، جایی که طبق نظرسنجی از چندین موسسه مالی ، 85 درصد پاسخ دهندگان با استفاده از کد QR در سال گذشته پرداخت کرده اند. در اروپا ، کدهای QR هنوز هم عمدتا در کمپین های تبلیغاتی یا در توزیع کوپن های هدیه مورد استفاده قرار می گیرند. در سال 2019 ، فقط هشت درصد از مشتریان چندین بار در هفته از اسکن کد QR استفاده می کنند.

این فناوری خود در اصل در دهه 1990 در ژاپن ایجاد شد ، جایی که در آنجا برای بررسی بهتر حرکت اجزا در صنعت خودرو کار می کند. برای مدت طولانی ، استفاده گسترده تر از آنها به دلیل این که تجهیزات ویژه ای برای خواندن مورد نیاز بود ، با مشکل روبرو شد. این امر با ظهور تلفن های هوشمند تغییر کرد ، اما فقط در سال 2017 خوانندگان کد QR در سیستم های اندروید و اپل و در تنظیمات اساسی ظاهر شدند.

ناامیدی کاروانسرا با فناوری کاهش می یابد.  آنها همچنین می توانند ثبت نام اجباری مهمانان را انجام دهند

Qerko Kovač ، رئیس پرداخت از طریق كدهای QR ، می گوید: در طی یك سال ، ما در یك بیماری همه گیر ده برابر شده ایم.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *