ژاپن می خواهد ارزهای رمزنگاری شده بیشتری را تنظیم کند

[ad_1]

رویدادهای برتر

سیاستمداران اروپایی در مورد بسته آب و هوا بحث می کنند

بسته اقلیمی انقلابی که روز چهارشنبه توسط کمیسیون اروپا پیشنهاد شد ، عمدتا در پارلمان اروپا مورد بحث قرار گرفت. بسیاری از اعضای پارلمان اروپا از عواقب اقتصادی افزایش پیش بینی شده در قیمت سوخت و گرما ابراز نگرانی کرده اند. در مقابل ، طرح توقف فروش اتومبیل های جدید با موتورهای احتراق داخلی تا سال 2035 ، به اصطلاح. وظیفه کربن یا استفاده بیشتر از انرژی از منابع تجدیدپذیر ، بیشتر قانونگذاران را آزار نمی دهد. از جمله بزرگترین مشکوکین به این بسته ، محافظه کاران اروپایی هستند که به عنوان مثال می گویند ، انتقال نادرست به انرژی های تجدیدپذیر می تواند معیشت مردم را در مناطق زغال سنگ به خطر بیندازد. برعکس ، سبزهای اروپا برخی از پیشنهادها را بلند پروازانه می دانند.

ژاپنی ها قصد دارند ارزهای دیجیتال را کاهش دهند

او امروز صبح گفت توکیو فشار بیشتری بر روی تنظیم جهانی ارزهای رمزنگاری شده وارد می کند رویترز. سومین اقتصاد بزرگ جهان معتقد است که گسترش اشکال جدید ارز خصوصی می تواند عملکرد سیستم مالی را به خطر بیندازد. مقامات ژاپنی حتی هفته گذشته دپارتمان جدیدی را برای تنظیم ارزهای مجازی تأسیس کردند. بانک مرکزی محلی ، به نوبه خود ، با ایده معرفی یک ین دیجیتال بازی می کند ، که به گفته وی می تواند به عنوان یک جایگزین امن تر برای ارزهای رمزپایه کلاسیک باشد. رهبران بانک های مرکزی انگلیس و آمریکا نیز اخیراً خواستار کنترل بیشتر ارزهای مجازی شده اند.

هیچ بیماری وجود ندارد ، اما هنوز قفل است.  استرالیای بی دقت هزینه های واکسیناسیون آهسته را پرداخت می کند

از بازارها و بورس ها

مبادلات به طور عمده در حال کاهش بود و عمدتا توسط معدن کاران استخراج می شد

سهام در معاملات بسته شده ایالات متحده در روز پنجشنبه ، مختلط بود. شاخص داو جونز 0.15٪ رشد کرد. با این حال ، S&P 500 گسترده تر 0.33٪ ضعیف شد و فناوری Nasdaq Composite در نهایت 0.7٪ از دست داد. روز گذشته بازارهای اروپا به شدت افت کردند. شرکت های معدنی به دلیل افت قیمت نفت شکست خورده اند. شاخص پان اروپایی STOXX Europe 600 0.95٪ افت کرد. نرخ FTSE 100 انگلیس 1.12 درصد افت کرد. DAX آلمان و CAC 40 فرانسه نیز حدود یک درصد را تشکیل می دهند.

شرکت ها می توانند نمادهای مذهبی کارمندان را ممنوع کنند

شرکت های خصوصی در اتحادیه اروپا ممکن است کارمندان خود را از استفاده از نمادهای مذهبی ، فلسفی یا سیاسی در محل کار خود منع کنند. پنجشنبه این توسط دیوان عدالت اتحادیه اروپا تصمیم گرفته شده است در لوکزامبورگ وی بدین ترتیب محکومیت خود را برای همین موضوع در سال 2017 تأیید کرد. دادگاه این پرونده را به دلیل شکایت دو زن آلمانی که از طرف کارفرمایان خود از پوشیدن روسری مسلمان منع شدند ، رسیدگی کرد. طبق دادگاه ، شرکت ها حق بی طرفی سیاسی یا مذهبی را دارند. با این حال ، کارفرمایان باید همیشه اعمال این ممنوعیت را توجیه کنند ، به عنوان مثال در صورت عدم اعمال آن ، تأثیرات منفی قابل توجهی بر تجارت آنها وارد می کنند.

صدای جیر جیر روز

“من از خبر مرگ پیتر آر. دو وریس بسیار ناراحت هستم. من صمیمانه به خانواده و عزیزان وی تسلیت می گویم. روزنامه نگاران تحقیق برای دموکراسی های ما ضروری هستند. ما باید همه تلاش خود را برای محافظت از آنها انجام دهیم. ”

روزنامه نگار معروف هلندی پیتر دو وریس، معروف به گزارش های خود در مورد جهان زیرین ، دیروز هفته گذشته هنگام تیراندازی در خیابان زخمی شد. قتلش تعدادی از سیاستمداران ، از جمله اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا را محکوم کرد.

امروز این اتفاق خواهد افتاد

  • به صورت مجازی انجام می شود جلسه رهبران شورای همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه. جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده و ولادیمیر پوتین ، همتای روسی وی نیز در این بحث شرکت خواهند کرد.
  • در ترکیه اتفاق می افتد محاکمه با هجده دانش آموز و یک معلممتهم به شرکت در راهپیمایی همجنس گرایان. دادگاه می تواند امروز رأی دهد.
  • در پاریس ، پس از یک وقفه چند ماهه ناشی از بیماری همه گیر ، بازدید از آن برای بازدیدکنندگان امکان پذیر است برج ایفل.
  • گزارش نهایی از توسعه تورم در ماه ژوئن در کشورهای اتحادیه اروپا.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *