کارآفرین Třešňák 2.7 میلیارد هتل در کرواسی افتتاح کرده است

[ad_1]

گروه Jaroslav Treshek تاجر تپلیس از طریق شرکت JTH Costabella در هتل سرمایه گذاری می کند. با توجه به سرور ، سرمایه گذاری رسیده است هفته کرواسی 105 میلیون یورو که به صورت تاج با تقریباً 2.7 میلیارد تاج مطابقت دارد. هفته ای میلان به نقل از میلانوویچ اظهار داشت: “من برای شما یک تجارت موفق آرزو می کنم.”

این استراحتگاه بین ریجکا و اوپاتیجا واقع شده است و هتلی که حدود سیصد نفر مشغول به کار هستند ، بزرگترین سرمایه گذاری در زمینه گردشگری در ریجکا و یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های منطقه است. Třešňák دو سال پیش گروه هتل های هیلتون را به عنوان مستاجر خریداری کرد.

این هتل دارای 132 اتاق با چشم انداز دریا و 62 ویلا و آپارتمان است. طبق اطلاعات قبلی ، این مجموعه باید در مجموع پانصد تخت خواب را ارائه دهد. همچنین شش رستوران و بار و یک کلوپ آبگرم و سلامتی به مساحت 3700 متر مربع وجود دارد. این مجموعه همچنین دارای یک ساحل اختصاصی و همچنین فضاهای باز برای رویدادها خواهد بود.

برای گروه JTH برای توسعه و سرمایه گذاری ، ساخت هتل در ریجکا به معنای اولین نفوذ به خارج از کشور است. تاکنون بیشتر به جمهوری چک متمرکز شده است ، جایی که تعدادی پروژه مسکن یا به عنوان مثال مراکز خرید در آن ساخته است. این گروه علاوه بر جمهوری چک و کرواسی پروژه هایی در اسلواکی نیز دارد.

JTH تنها شرکت چک در صنعت گردشگری کرواسی نیست. گروه دارایی CPI ، سرمایه دار املاک و مستغلات Radovan Vitek یا به عنوان مثال میلیاردر Frantisek Studenka ، صاحب پارک آبی Aquacolors در حدود دو کیلومتری شهر Porec در Istria کرواسی ، در آن سرمایه گذاری می کند. Studénka چندین گیاه گالوانیزه را با موفقیت مدیریت می کند.

زنجیره هیلتون به اقامتگاه کارآفرین کرواسی Třešňák منتقل خواهد شد

ولادان گالیستل: هتل ها بیش از گردشگران سرمایه گذاران را جذب می کنند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *