کارخانه نشاسته Lyckeby Amylex یک قرارداد بزرگ در چین به دست آورد

[ad_1]

از سپتامبر سال گذشته تا آوریل امسال 397 کانتینر نشاسته از چین به هورازوویس صادر شده است. “تجارت با چین در حال توسعه است. مشتریان چینی روابط شخصی را بسیار ارزشمند می دانند و ایجاد اعتماد بین شرکا مدتی طول می کشد. ما ده سال با یکی از توزیع کنندگان محلی و پنج سال با دیگری همکاری کردیم “، آغاز روابط تجاری با چین ، مدیر کارخانه های نشاسته ایویکا پونچیکار ، را توصیف می کند. این کارگردان نام شرکای چینی را یک راز تجاری می داند.

برداشت محصول سیب زمینی سال گذشته در جمهوری چک بسیار خوب بود که به لطف آن مقدار رکوردی نشاسته تولید شد. با این حال ، تعطیلی مراکز تولید مواد غذایی در جمهوری چک و سایر کشورهای اروپایی باعث کاهش علاقه شده است. بنابراین ، Lyckeby Amylex به دنبال افزایش حجم صادرات چین است. چینی ها همچنین به دلیل شیوع همه گیر و بیش از متوسط ​​میزان برداشت سیب زمینی سال گذشته ، قیمت بهتری نسبت به نشاسته فروخته شده در اروپا به این شرکت ارائه دادند.

Lyckeby Amylex قصد دارد صادرات خود را به چین بیشتر کند. سال گذشته این شرکت فقط 2800 تن نشاسته سیب زمینی صادر کرد. تحویل امسال بیش از سه برابر سال مالی سال گذشته خواهد بود. پونچیکار گفت: “قرار است تجارت با چین بیش از 20 درصد از فروش این شرکت در سال جاری باشد.”

محدودیت های رشد چین: این استان با افتادن در دام تحصیلات پایین ، هزینه همه گیری را پرداخت کرده است

مشتریان چینی از نشاسته Horažďovice در صنایع غذایی استفاده می کنند. آنها رشته فرنگی ، بیسکویت و سایر محصولات پخته شده تازه و فوری درست می کنند. قابل استفاده در آشپزخانه های رستوران.

در حال حاضر ، صادرات نشاسته به چین با افزایش قیمت حمل و نقل پیچیده است. “از ابتدای سال بازاریابی در ماه سپتامبر ، قیمت حمل و نقل حدود 45 درصد افزایش یافته است. متأسفانه ، هیچ چیزی برای حل وجود ندارد. اگر بخواهیم قرارداد را تحقق بخشیم و بفروشیم ، باید هزینه حمل و نقل بیشتری بپردازیم ، به این معنی که حاشیه تجارت ما تا این حد کاهش می یابد.

صادرات نشاسته از جمهوری چک به چین به نوعی منحصر به فرد است ، زیرا مدت هاست که جایگاه اصلی صادرات چک به چین توسط ماشین آلات ، وسایل نقلیه و اجزا اشغال شده است که بیش از شصت درصد صادرات مستقیم را به خود اختصاص داده است. “در سال 2018 ، صادرات چک به چین به 56 میلیارد کرون رسید ، در مقایسه با واردات 568 میلیارد. به این ترتیب ، صادرات چک در دراز مدت ، تقریباً ده برابر ، از واردات چین عقب است. ”

Lyckeby Amylex
علاوه بر چین ، کارخانه نشاسته Horažďovice ایالات متحده ، ایتالیا ، پرتغال ، هلند ، آلمان و کشورهای اروپای غربی را تأمین می کند. درآمد حاصل از صادرات بیش از دو سوم گردش مالی کل شرکت را تشکیل می دهد که در سال مالی گذشته منتهی به آگوست 2020 به بیش از نیم میلیارد کرون رسیده است. این سود تقریباً به 22 میلیون کرون رسید.

اطلاعات: هنوز برای سهمیه بندی مواد غذایی چک مبارزه خواهد شد.  آنچه سنا و کمیسیون اروپا را نگران می کند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *