گذرنامه سرپوشیده می تواند سفر را آسان کند. چیست؟ چه زمانی لازم الاجرا می شود؟

[ad_1]

گذرنامه Covid که حاوی تاریخ و قوانینی است که اتحادیه اروپا در حال آماده سازی برای ساده سازی سفر است ، باید در تعطیلات رسمی به اجرا درآید. علاوه بر تمام کسانی که واکسینه شده اند ، کسانی که به تازگی covid-19 مبتلا شده اند نیز باید دارای این سند باشند ، همچنین افرادی که قبل از سفر آزمایش منفی داده اند نیز باید این سند را داشته باشند.

کدام واکسن شناخته می شود؟

نمایندگان پارلمان اروپا قبلاً توافق کرده اند که فقط واکسیناسیون با واکسن های تأیید شده توسط آژانس دارویی اروپا شناخته شود. گذرنامه کوید اروپایی برنامه ریزی شده می تواند بر اساس اصول کدهای QR کار کند و نسخه کاغذی آن نیز پیش بینی شده است. این یک گواهی است که اجازه می دهد فقط در داخل اتحادیه اروپا سفر کنید و نه خارج از مرزهای آن.

اطلاعات: فقط دوز اول واکسن برای بازگشت آرام از خارج از کشور به جمهوری چک کافی است

متقاضی گذرنامه covid باید چه چیزی را تجربه کند؟

معیارهای اصلی باید واکسیناسیون ، آزمایش منفی و وجود آنتی بادی باشد. کشورهای عضو سپس برنامه های خود را ایجاد می کنند. در این ضمائم است که یک گواهی اتحادیه اروپا ذخیره می شود.

هدف گذرنامه کووید چیست؟

آژانس های مسافرتی به ویژه در انتظار آژانس های مسافرتی هستند که هدف جدید آنها ساده سازی قابل توجه دولت است. با تشکر از گذرنامه ها ، سیستمی که توسط آن شخص هنگام سفر به خارج از کشور خود را ثابت می کند ، یکپارچه خواهد شد.

Covid Pass و رستوران ها

استفاده گسترده از گذرنامه با احتیاط در رستوران ها مورد استقبال م establishسسات مربوط به غذاشناسی قرار می گیرد ، اما در اینجا استفاده از آن به دلیل اطلاعات شخصی مشکل ساز است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید در مورد استفاده گسترده تر تصمیم بگیرند.

باغ های رستوران باز می شوند ، شرایطی را که می توانید وارد رستوران شوید مشاهده کنید

کشور همسایه

چهار کشور ویشگراد ، یعنی جمهوری چک ، اسلواکی ، مجارستان و لهستان باید به طور متقابل گواهی واکسیناسیون را به رسمیت بشناسند. هدف از این کار راه اندازی خدماتی وابسته به گردشگران است.

جمهوری چک چه چیزی را آماده می کند؟

دولت چک خواهان توافق با کشورهای منتخب است و همچنین قوانین سفر خود را آماده می کند. افرادی که دو هفته پس از واکسیناسیون کامل ویروس کرونا دارند ، می توانند از اواسط ماه مه به راحتی سفر کنند. نخست وزیر آندره بابیچ در مورد مجارستان ، آلمان ، لهستان ، اتریش و اسلواکی صحبت کرد ، اما همچنین در مورد کرواسی، یونان و بلغارستان.

بزرگترین عارضه ، داده های شخصی است

گذرنامه های کوید ، که برای سهولت سفر در تابستان طراحی شده اند ، باید همه تبعیض ها را از بین ببرند و از محافظت از اطلاعات شخصی اطمینان حاصل کنند. نمایندگان مجلس موافقت می کنند. برخی از سیاستمداران همچنین خواستار این هستند که این گواهینامه شامل تست رایگان باشد ، یا اینکه کشورهای خارج از اتحادیه اروپا آن را به رسمیت بشناسند. با این حال ، جزئیات به کشورهای عضو بستگی دارد.

واقعاً چه موقع خواهد بود؟

اعضای پارلمان اروپا باید درمورد معرفی و قوانین گذرنامه های کوچک از ابتدای فصل تابستان تصمیم بگیرند. با این حال ، توافق نامه منطقه ای بین جمهوری چک ، اتریش ، آلمان ، مجارستان و اسلواکی حتی زودتر از پیش پیش بینی شده است. این امر به افراد واکسینه شده اجازه می دهد تا علیه COVID-19 سفر کنند. مذاکرات با نمایندگان پارلمان اروپا طولانی مدت خواهد بود ، اگرچه از ابتدای همه گیری همه جانبه موفق شده اند در مورد وحدت معیارهای خاص سفر به توافق برسند ، اما هنوز نقطه مشترکی مانند شناخت متقابل آزمایش ها پیدا نکرده اند.

اطلاعات: ببینید جمهوری چک چگونه واکسیناسیون علیه COVID-19 را ادامه می دهد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *