گزارش: کودکان در کرواسی به روانپزشکان مراجعه می کنند. او به دلیل کوویدا می ترسد پدر و مادرش را بغل کند

[ad_1]

هنگام گزارش ، من و خواهرم به جزیره پاگ در شمال دالمتیا رفتیم. در مجاورت آپارتمان با یک پیشخدمت ، روزنامه نگار سابق ، در یک کافه صحبت کردیم. او نه تنها نگران یک بیماری همه گیر است که تأثیر مستقیم بر وضعیت مالی و روحی او دارد ، بلکه روزانه نیز نگران سلامت روانی دخترش است.

“اقدامات ضد همه گیری در کرواسی ویژه است. آکسیون گفت: “همه وانمود می کنند که صادقانه حجاب می پوشند و همه چیز مرتب است ، اما حجاب ها در مدارس مزخرف است.” او متقاعد شده است که حجابهایی که کودکان در تمام طول روز روی صورتشان دارند ، آسیبهای روحی عظیمی را به آنها وارد می کند. “دختر 16 ساله من به دلیل پوستی حتی نمی خواست مرا لمس کند و از در آغوش گرفتن من خودداری کرد. این خیلی بد است “.

کل کلاس دبیرستان که دختر پیش خدمت نیز در آن شرکت می کند از مشکلات روحی و روانی رنج می برد. وی با بیان اینکه دخترش اخیراً “افکار بسیار غم انگیزی” داشته است ، گفت: “همه بچه های کلاس ، از جمله دخترم ، تحت درمان هستند.”

صاحبان آپارتمان های متعجب در جنوب کرواسی گفتند که ما انتظار گردشگر نداریم

بحران عروق کرونر ضربه خاصی به ویژه به اپراتورهای رستوران و هتل در کرواسی وارد کرده است. “اگرچه همه گیری در حال از بین بردن علم غذا در سراسر جهان است ، اما ما یک کشور ساحلی هستیم که به تعداد بی نهایت گردشگر عادت کرده ایم. ما واقعاً رنج می بریم. ” “ما عادت داریم که همه وقت میزبان شخصی باشیم. این زندگی عمدتاً همه افراد زراعی است. اما اکنون ، وقتی تقریباً هیچ گردشگری وجود ندارد ، بسیار ناراحت کننده است ، کشور ما برای مدت طولانی قادر به انجام این کار نیست “.

در پایان ، این همه گیری بود که روزنامه نگار را مجبور به ترک شغل خود کرد. آکسیون توضیح می دهد: “من آنقدر از مردم جدا شدم كه تصمیم گرفتم در غذا سازی كار كنم ، جایی كه حداقل هر از گاهی با مردم ملاقات می كنم.” حالا او در دو مکان کار می کند تا همه چیز را از نظر مالی سخت تر کند. “من از کل اوضاع موذی خسته و منزجر شده ام. جهان باید زود از دست برود ، ما مدت طولانی آن را سفت و سخت نخواهیم کرد “، او از دست داد.

با ماشین الکتریکی به کرواسی: ما در خط پایان هستیم.  سرعت پایین تر در پایان سفر باعث صرفه جویی در انرژی زیادی می شود[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *