یاروسلاو بوکوفسکی: چه کسی غیر از چین ، در حال حاضر نسبت به اکنون!

[ad_1]

بنابراین ما در فیس بوک ، آمازون ، اپل ، نتفلیکس ، گوگل و مایکروسافت سهمی داریم. آیا شیخ غذا برای تأمین بازنشستگی خود کافی است؟ بله ، اگر شاخص پیوند دهنده این سهام بیش از حد ارزش دار ، نداند که امسال چه می کند ، حتی اگر امسال چهارده درصد بالاتر باشد؟ و حتی اگر تکانهای صرع در نمودار او بیانگر ناامنی لعنتی بازیکنان بزرگی است که نمی دانند آینده این برندهای بزرگ چیست؟

خوب ، اگر فکر می کنید که دلالان سهام با عطش فراوان برای زندگی و تمایل به نشستن در فراری به آدرس های قدیمی می روند ، بیشتر نخوانید. اما اگر نه…

نقشه سهام فقط شامل آمریکا نیست. بله ، بسیاری از مناطق بی معنی را شامل می شود که در آن سرمایه گذاران بیشتر با موز ، سوسیالیست ، پوپولیست یا اقتصادهای ترکیبی روبرو می شوند ، که احتمالاً در آینده فقط سفیدهای قدیمی از نظر درآمد باقی خواهند ماند.

اما بیایید به منطقه ای نگاه کنیم که با وجود تعصب و قضاوت ، فقط جالب به نظر می رسد. به ویژه زمانی که شکست روابط عمومی دولت محلی تخفیف های زیبایی را برای سرمایه گذاران بالقوه آماده کرد. بله ، چین نیز مشکلات تکنولوژیکی خود را دارد و از جهنمی بهتر از همتایان آمریکایی خود است.

بنابراین ، در مورد سهام چینی Moxian ، که بستر اجتماعی در حال ظهور است و سهام آن هفت برابر بیشتر از قیمت آن از ابتدای امسال است ، چطور؟ و کدام ، به دلیل انفجار حالات عجیب و غریب ، اکنون تقریباً به نصف در طول هفته کاهش یافته است؟ یا سهام جالبی در شرکت اجاره خودرو چینی Uxin است که امسال بیش از 250 درصد سهامداران را به دست آورد؟

تقریبا نیمی از سرمایه گذاران چک از حباب در بازار می ترسند.  در این مطالعه ، آنها پیش بینی می کنند که چه زمانی منفجر شود

از سوی دیگر ، Dolphin Entertainment سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار داد و سعی کرد از پتانسیل به اصطلاح استفاده کند هنر توکنی NFT. در نتیجه ، سهام بیش از دو برابر ابتدای سال گران است. یکی دیگر از برندهای چینی جذاب ، Renren ، اکنون بیش از صد درصد گرانتر است.

علاوه بر این ، دولت چین با سرمایه گذاران جهانی “سود مشترک” کرده است. تهدید مزاحمت تجاری توسط دولت پکن ، سهام چین را در کل تنها در هفته گذشته حدود پنج درصد کاهش داده است. لازم به ذکر است که چین می تواند به عنوان یک منطقه عملگرا از نظر اقتصادی بدون چنین تعصب و قضاوتی عمل کند. و بازدهی معجزه آسا با پنج درصد تخفیف می تواند به بالاترین حد برسد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *