یاروسلاو بوکوفسکی: یک سرمایه گذار موفق امسال با منوی صبحانه کافی خواهد بود

[ad_1]

آنها می گویند یک صبحانه خوب اساس روز است. برای سرمایه گذاران ، این ممکن است دو چندان درست باشد ، زیرا منوی صبحانه مملو از بمب های غذایی است ، به ویژه امسال. پودینگ صبح به شکل قهوه ، آب پرتقال ، بیکن ترد و دانه های ذرت می تواند منبع الهام بسیار غنی تری نسبت به هر مرجع سرمایه گذاری خودخوانده ، نویسنده ضعیف کتاب های تجزیه و تحلیل فنی یا تحلیل گر بیش از حد باشد.

حتی اگر یک قهوه ارزان قیمت نیز به هیچ وجه ناهارخوار را ناراحت نکند ، اگر او روی آن سرمایه گذاری کرده است. در اواسط ماه جولای ، قیمت قهوه یک چهارم افزایش یافته بود. سپس زمان بد تخریب کارخانه ها در برزیل فرا رسید ، که البته برای سرمایه گذاران نتیجه داد: قهوه در هفته آخر جولای تنها یک سوم را به دست آورد ، بنابراین امسال سرمایه گذاران 65 درصد را با هم جمع می کنند.

اگر قهوه خیلی شیرین نیست ، یک حبه شکر به آن اضافه کنید. او امسال معجزه نکرد ، اما ناامید نشد. سرمایه گذاران هشت درصد ثروتمندتر هستند و در این میان کسانی که در طولانی مدت شیرین هستند برنده هستند. شکر در گذشته جالب ترین چیز را در بازار سهام تجربه کرده است ، فقط در سه سال گذشته 41 درصد رشد داشته است.

جهان شروع به محافظت از کالاها کرد.  قیمت ها بسیار بالا رفته است و ویروس هنوز زنده است

با این حال ، بیایید یک رژیم آشامیدنی را صبح اضافه کنیم و یک لیوان را با آب پرتقال پر کنیم. علاوه بر جام ، او می تواند حساب سرمایه گذاران را دوباره پر کند ، اما تنها از ابتدای ماه مه موفق شده است یک سوم معامله گران سهام را به دست آورد. درست است که “عملکرد” ​​آن ضعیف تر از ابتدای سال است ، اما طلای نارنجی همچنان گران ترین گران قیمت از پایان سال 2018 است و احتمالاً این شرط بیهوده در سال های اخیر نبوده است. با این حال ، بیایید خود را با یک صبحانه به سبک انگلیسی با بیکن معطر و سرخ شده سرو کنیم.

همانطور که مشهور است ، از گوشت خوک تهیه می شود ، که سرمایه گذاران امسال به دلایل مختلف به آسمان می برند. تنها در سال جاری ، 60 درصد با رنگ قرمز ، در ماه ژوئن قیمتها به بالاترین سطح در هفت سال گذشته رسید.

کسانی که به عنوان مثال پوست ذرت را ترجیح می دهند ، عملکرد چهارده درصدی ذرت امسال ممکن است جهانی به نظر نرسد ، اما توانسته سهام جهانی را شکست دهد. بعلاوه ، به عنوان مثال ، در سه سال گذشته نصف گرانتر بوده است. گندم نیز داستان مشابهی ارائه خواهد کرد ، البته هوشیارتر ، اما 5 درصد گران تر در سال جاری ، اما در طی سه سال گذشته مورد حمله یک سوم رشد قرار گرفته است. خوب سلیقه ، دفعه بعد در مورد ناهار بحث خواهیم کرد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *