یاروسلاو کریچی: بورس های سهام محلی در اروپا جای خود را دارند

[ad_1]

علاوه بر این ، در مورد شرکت مخابراتی O2 نیز همین اتفاق می افتد و به دلیل علاقه PPF ، آینده بورس بانک پول مانی نیز نامشخص است. به عنوان مثال ، جای تعجب نیست که نظرات “آخرین نسخه” در آدرس توییتر بورس اوراق بهادار ظاهر شد.

احتمالاً بزرگترین پاسخ از مشارکت دیوید آنتوش گرفته شد: “من هنوز اشتیاق برای بورس اوراق بهادار پراگ را بهتر درک نکرده ام. او بورس اوراق بهادار یا کالیفرنیا در ایالات متحده ندارد و این به هیچ وجه به او آسیب نمی رساند. چرا جمهوری چک باید آن را در اتحادیه اروپا داشته باشد؟ تنها استدلال منطقی ریسک های ارزی است ، اما این استدلال برای یورو است نه خود بازار سهام. “

بورس اوراق بهادار پراگ و سایر بورس های بورس محلی اروپا مانند وین ، ورشو ، لیسبون ، استکهلم و میلان در این بازار جایگاهی دارند ، هرچند از نظر اهمیت و تعداد عناوین یا تازه واردان متفاوت هستند. سالانه ده ها IPO در کشورهای اسکاندیناوی برگزار می شود ، در حالی که برای مثال در اتریش و پرتغال مجرد هستند.

رویدادهای تاریخی در اروپا با ایالات متحده متفاوت است ، پیوندهای ملی بین معامله گران سرمایه و سرمایه گذاران محلی نیز نقش مهمی ایفا می کند. اروپا همچنین از نظر موانع زبانی با ایالات متحده متفاوت است. اگر می خواهید قبل از سرمایه گذاری شرکت را به طور کامل بررسی کنید ، ممکن است فقط اسناد رسمی و ارائه به زبان انگلیسی کافی نباشد.

بزرگترین معامله ، تنها با خصوصی سازی قابل مقایسه است.  Avast تحت سلطه آمریکایی ها خواهد بود

و مهمتر از همه ، هر شرکتی آنقدر بزرگ نیست که بتواند در لندن یا آمستردام سرمایه گذاری کند. از این نظر ، ما نمونه های خوبی در جمهوری چک داریم. اگرچه این قرص یک شرکت بلند پرواز و رو به رشد است ، اما ورود سال گذشته به بازارهای عمومی پراگ برای آن عالی بود … و همچنین موفق بود. همین امر در مورد گروه مسلح CZG نیز صدق می کند. بورس اوراق بهادار پراگ همچنین برای شرکت های کوچک و متوسط ​​که وارد بازار استارت می شوند مناسب است.

از سوی دیگر ، برای یک شرکت مرتبط با گروه قرعه کشی بین المللی Sazka ، احتمالاً ورود به یکی از بورس های اصلی اروپا منطقی خواهد بود.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *