یوتوبرکا چمبرلین در بیست سال پیروز می شود. حالا او ده ها میلیون خانه خریداری می کند

[ad_1]

اما فرانسیس چمبرلین ستاره اینترنت قبلاً سال گذشته 85 میلیون کرون برای یک خانه لوکس در لس آنجلس پرداخت کرده است. او فقط سه سال پس از امتحان آن در Youtube آن را خریداری کرد. او در اوایل ژوئن 2017 اولین ویدیوی خود را در کانال خود بارگذاری کرد. در پایان همان ماه ، دختر 16 ساله موفق شد اولین ویدیو را منتشر کند که ویروسی شد و مردم آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

نام این ویدیو “همه ما به فروشگاه یک دلار بدهکاریم” معذرت خواهی (ما همه از فروشگاه ، جایی که همه چیز یک دلار هزینه دارد ، عذرخواهی می کنیم). چمبرلین در یک ودیعه ده دقیقه ای چگونگی رفتن به فروشگاه و خرید 12 چیز مختلف را در آنجا شرح می دهد. حدس بزنید چقدر خرج آنها کردم؟ دوازده دلار همه چیز در آنجا یک دلار هزینه دارد. “

پس از سپرده گذاری آمریکایی ها ، تعداد پیروان به شدت افزایش یافت. در حالی که در آگوست 2017 چهار هزار نفر وجود داشتند ، در 31 آگوست ، 150،000 نفر قبلاً آن را در Youtube تماشا می کردند. پس از آن ، چمبرلین شروع به حضور در نمایش های اینترنتی و پادکست های مهم YouTube در آن زمان کرد. در سال 2018 ، تعداد پیروان به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر افزایش یافت.

چمبرلین جوایز مختلفی را برای تأثیرگذاران جمع آوری کرد و مقالاتی در مورد او شروع به انتشار در رسانه های بزرگ کرد. در سال 2019 ، مجله آمریکایی The Atlantic Chamberlain وی را به عنوان مهمترین یوتیوب امروز معرفی کرد. نیویورک تایمز این دختر را “خنده دارترین فرد در یوتیوب” خواند. دو سال پیش ، چمبرلین نیز در لیست تأثیرگذارترین افراد در اینترنت امروز قرار داشت.

در آن زمان ، آمریکایی های تازه رشد یافته پیشنهادات همکاری را از مهم ترین شرکت های جهان به ویژه از مارک های مد دریافت می کردند. به این ترتیب چمبرلین با مارک های Louis Vuitton ، Vogue ، Calvin Klein ادغام شد. با این حال ، او در فیلمبرداری فیلم متوقف نشد ، در دسامبر 2019 او شرکت قهوه Chamberlain را تأسیس کرد ، و از طریق آن شروع به فروش آنلاین قهوه کرد. او همچنین پادکست خود را راه اندازی می کند و همچنین در شبکه های اجتماعی دیگر کار می کند.

با این حال ، تجارت وی اساساً بر اساس کانال YouTube وی و همکاری با مارک های بزرگ ادامه دارد. در نتیجه ، امروز او چنان درآمدی دارد که می تواند گرانترین املاک و مستغلات بازار آمریکا را بخرد.

گرانترین ویلا در جمهوری چک صدها میلیون هزینه دارد. در اینجا شکل آنها به شرح زیر است:

گرانترین خانه های جمهوری چک[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *