یورو 2020: بازی انگلیس و دانمارک پیش از این در بلوار برگزار شده است

[ad_1]

قبل از بازی عصر ، که نامزد نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا از آن خارج می شود ، جو انگلیس و دانمارک بیشتر می شود. در هر دو ساحل دریای شمال ، بلوار نیز در تشویق هواداران شرکت می کند. نقش اصلی را بیکن و وایکینگ ها بازی می کنند.

روزنامه انگلیسی سان روز چهارشنبه با صفحه نخست اختصاصی به یک دوئل فوتبال منتشر شد. پرچم انگلیس بیشتر آن را به روشی غیر متعارف اشغال می کند. از یک برش نان تست و نوارهای بیکن تشکیل شده است. عنوان عنوان شده است: “موفق باشید ، پسران”. او با یک عبارت انگلیسی کار می کند که به معنای واقعی کلمه به معنی “بیکن بیا در خانه” و این واقعیت که دانمارک تامین کننده اصلی این غذای خوشمزه به انگلیس است ترجمه می شود.

روزنامه BT دانمارکی بدون هیچ واکنشی تحریک را ترک نکرد. در خورشید ، وی هزینه تبلیغاتی را به تصویر کشید که انبوهی از جنگهای وایکینگ ها را با پرچم دانمارک در پس زمینه نشان می داد. در این تصویر آمده است: “او خانه نیست … ما به خانه می رویم.” بیش از هزار سال پیش با فتح انگلیس توسط وایکینگ ها روبرو شد.

باشگاه های فوتبال بار دیگر چرخ و فلک مگا میلیونی را برای نقل و انتقالات راه اندازی کرده اند.  علاقه به شیک نیز وجود دارد

“دانماركان شرور با یك حمله غافلگیرانه سعی كردند خورشید آلو را بدست آورند ، اما بر خلاف پادشاه پیر اترلد بلاتكلیف (مغلوب وایکینگ ها – نت قرمز.) ما آماده بودیم “، وی جلسه را توصیف می کند بلوار انگلیس.

او از این واقعیت استفاده می کند که سوسیس خوک گفته شده بخشی از یک صبحانه معمولی انگلیسی است. تصویر با بیکن پرچم انگلیس نیز به عنوان تبلیغات در BT معرفی شد. وی برای همسایگان خود در خارج از کشور پیام جنگی فرستاد: “ما شما را برای صبحانه می خوریم.”

انگلیسی ها اولین جام طلای جام جهانی 1966 را در نظر دارند. دانمارکی ها در تلاشند تا یورو 1992 را که با شور و هیجان به دست آوردند ، دنبال کنند. فینال روز یکشنبه در ومبلی برگزار می شود ، برنده مسابقه امروز به مصاف ایتالیا می رود.

یورو: فقط اوکراین ارزان تر از چک است.  کاپیتان انگلیس بیش از یازده چک هزینه دارد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *