یک غول املاک و مستغلات اروپایی پس از ادغام نیم تریلیون در آلمان ظاهر می شود

[ad_1]

شرکت های املاک و مستغلات آلمان Vonovia و Deutsche Wohnen ، که بزرگترین شرکت های آلمانی هستند و در بازار مسکن اجاره ای فعالیت می کنند ، توافق کردند که ارزش 18 میلیارد یورو (458.2 میلیارد کرون) ادغام شود. بزرگترین ادغام امسال آلمان باعث ایجاد غول مستغلات اروپایی با بیش از 550،000 آپارتمان برای اجاره خواهد شد. رویترز گزارش داد ، این ادغام می تواند در آستانه انتخابات پارلمانی ماه سپتامبر در آلمان بر سر مسکن ارزان قیمت ، به ویژه در برلین ، تنش ایجاد کند.

این ادغام شرکتی با آپارتمان هایی به ارزش حدود 80 میلیارد یورو و ارزش بازار 48 میلیارد یورو ایجاد خواهد کرد. در تلاش برای حمایت از ادغام ، شرکت ها قول دادند که افزایش منظم اجاره بها در برلین را برای سه سال آینده به یک درصد در سال و فقط برای دو سال آینده تورم محدود کنند. به گفته آنها ، این ادغام برای کمک به آنها در کار با سیاست های تهیه مسکن ارزان قیمت در نظر گرفته شده است. شهردار برلین در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود: این شرکت ها همچنین به شهر برلین برای فروش حدود 20،000 آپارتمان پیشنهاد داده اند.

فابیو دی ماسی ، نماینده جناح چپ ، از مقامات ضد انحصاری خواست تا مانع از این دستیابی شوند. با این حال ، بازار اجاره مسکن در آلمان بسیار پراکنده است. اسکوپ گفت وونوویا ، علی رغم موقعیت قدرتمندی که در بازار مسکن آلمان دارد ، فقط 0.9٪ سهم بازار داشت. به این ترتیب ، تصاحب نهایی نگرانی های جدی ضد انحصاری ایجاد نخواهد کرد.

چگونه قیمت املاک و مستغلات در جمهوری چک در حال توسعه است:

در سال های اخیر ، قیمت املاک و مستغلات به شدت جهش کرده است. قیمت آپارتمان در پراگ بیشترین افزایش را داشت.

وونوویا به غیر از آلمان در اتریش و سوئد نیز آپارتمان دارد. رولف بوخ ، مدیر اجرایی شرکت ، گفت كه مسكن باید از نظر انرژی كارآمدتر و مناسب سالمندان باشد. وی گفت: “ترکیب با دویچه وونن اکنون به ما امکان می دهد تا به طور موثری از پس این چالش ها برآییم.” مایکل وون ، مدیرعامل دویچه وهن افزود: “هیچ تغییری به مستاجر آسیب نخواهد رساند.” این شرکت ها به لطف تقسیم خدمات فنی و مدیریت املاک ، از پایان ادغام تا پایان سال 2024 حدود 105 میلیون یورو پس انداز دارند.

Vonovia در گذشته سعی کرده است دویچه وونن را تصاحب کند. با این حال ، وقتی او نتوانست حمایت کافی از سرمایه گذاران دویچه وونن را بدست آورد ، تلاش او در فوریه 2016 ناکام ماند. ادغام فعلی حداقل به 50 درصد سهامداران Deutsche Wohnen بستگی دارد که از پشتیبانی برخوردار شوند.

فیلم ویدئویی: سرمایه گذاری های عجیب و غریب در یک شب 300000 میلیون درآمد کسب می کنند.  دوام چندانی ندارد

در سال های اخیر ، شرکت های املاک و مستغلات آلمان به دلیل گرانی مسکن ، به ویژه در پایتخت ، با فشار فزاینده مردم روبرو شده اند. در اواخر ماه فوریه ، قانونی در برلین به اجرا درآمد که اجاره اجاره حدود 1.5 میلیون آپارتمان را برای مدت پنج سال مسدود کرد.

اقدام جنجالی ائتلاف چپ در ساختمان شهرداری برلین با هدف متوقف کردن افزایش شدید هزینه های مسکن در سال های اخیر انجام شد که باعث شده بسیاری از ساکنان خارج از پایتخت باشند. با این حال ، دادگاه قانون اساسی آلمان این قانون را در اواسط آوریل لغو کرد. وونویا بلافاصله اعلام کرد که میزان اختلاف بین بازار و اجاره های محدود را جمع نخواهد کرد.

فرار از شهر گران می شود.  هزینه آن در خارج از پایتخت چک چقدر است

Ondřej Malý: دادن به ثروتمندان و گرفتن به فقرا.  بی عدالتی مالیاتی در جمهوری چک

فرقه آپارتمان شخصی در حال تشدید است.  با این حال ، خطر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات چک در حال افزایش است[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *