Honeywell یک سیستم پیشران هیدروژنی برای هواپیماهای بدون سرنشین توسعه داده است. او همچنین آن را در جمهوری چک آزمایش می کند

[ad_1]

بسیاری از مصرف کنندگان از پهپاد کافی برخوردار نبوده اند. Honeywell در حال حاضر فناوری را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما تماس خود را با هواپیمای بدون سرنشین قطع نمی کنید ، حتی اگر در افق پرواز کند. این دستگاه به پیل های سوختی هیدروژنی متکی است و مهندسان شاخه های پراگ و برنو نیز در توسعه آن مشارکت داشتند.

به گفته هانیول ، به لطف پیل های سوختی ، این پهپاد تا سه برابر بیشتر از عمر باتری های معمولی لیتیوم برق کافی دریافت می کند ، در حالی که به راحتی نمی توان آنها را با باتری های جدید جایگزین یا در عرض چند دقیقه شارژ کرد.

هانیول امیدوار است راه حل وی به توسعه هواپیماهای بدون سرنشین دوربرد مانند تدارکات و تحویل کالا ، بازرسی های سخت از زمین و موارد مشابه کمک کند.

چنین هواپیماهای بدون سرنشین از راه دور در حال حاضر وجود دارد ، اما اغلب راه حل های بسته یا نمونه اولیه هستند. Honeywell آرزوی ارائه فناوری دوربرد را دارد و به عنوان یک محصول تجاری نهایی به یک هواپیمای مناسب می چسبد.

آمازون فقط هواپیماهای بدون سرنشین ندارد.  به گفته کارمندان سابق ، این پروژه در حال فروپاشی است[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *