LP ها کار می کنند. سود مطبوعات GZ Media امسال به یک میلیارد می رسد

[ad_1]

علاقه به سوابق وینیل در جهان به سرعت در حال افزایش است و ظرفیت تولید در Lodenice دیگر کافی نیست. به همین دلیل این شرکت در حال آماده سازی برای توسعه یک سوم مطبوعات است. با این حال ، تولید آن در ایالات متحده و کانادا افزایش می یابد. پلتز گفت: “امسال و سال آینده ، ما تقریباً یک میلیارد در توسعه سرمایه گذاری می کنیم که همه از منابع خودمان است.”

Loděnická GZ Media تا پایان سال فروخته شد و همچنین قراردادهای تولید را با بزرگترین تولیدکنندگان جهان در سه سال آینده امضا کرد ، که در گذشته هرگز امکان پذیر نبود. “متأسفانه امروزه تقریباً تمام مواد اولیه برای تولید تخته بسیار گرانتر است. به عنوان مثال ، کوپلیمر ، که اصلی ترین ماده اولیه برای موادی است که تخته ها از آن فشرده می شوند ، برای ما سی درصد افزایش قیمت داشته است ، اما در بازار آزاد هفتاد بار افزایش یافته است. ” “جعبه های اعزامی یک پنجم ، نیکل برای تولید ماتریس یک سوم افزایش یافت. وی به وضعیت تجاری پس از همه گیری افزود: “ما بیشترین افزایش قابل توجه را در بسته بندی فیلم های کشسان احساس کردیم که دو برابر قیمت قبلی است.”

Zdeněk Pelc از GZ Media می گوید تقاضای زیادی برای وینیل وجود دارد ، ما صدها میلیون سرمایه گذاری می کنیم.

امسال ، تولید کننده رکورد در حال تکمیل و سرمایه گذاری به ارزش 450 میلیون کرون است. “بیشترین مبلغ ، حدود 150 میلیون سرمایه گذاری ، به مطبوعات اختصاص می یابد. 120 میلیون دیگر با گسترش ظرفیت تولید وینیل از اتاق دیگ بخار با گسترش تولید مواد به سیستم های توزیع جدید جذب شد. تا کنون ، ما شصت میلیون در دستگاه های چاپ سرمایه گذاری کرده ایم. “

این شرکت چاپخانه جدیدی را به قیمت 70 میلیون تکمیل کرده است و یک انبار جدید در سوبسلاو تا پایان سال افتتاح می کند که هزینه آن 35 میلیون است. امکانات کارکنان نیز شامل رختکن مرکزی و پارکینگ خودرو ارتقاء می یابد.

پلتز توضیح می دهد: “ما همچنین قصد داریم سالن تولید سابق را پس از کارکردن سی دی به مبلغ بیست میلیون بازسازی کنیم و صد میلیون سرمایه گذاری دیگر در ایالات متحده و کانادا در حال انجام است.”

جمع آوری

سال گذشته ، GZ Media بیش از چهل میلیون وینیل در کارخانه های خود در جمهوری چک ، ایالات متحده و کانادا تولید کرد. بهیکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان بشقاب برای تعدادی از بزرگترین ستارگان خارجی ، nبه عنوان مثال مدونا ، لیدی گاگا یا U2.

“ما در طراحی تعدادی کلکسیون برای بیتلز ، رولینگ استونز ، نیروانا و دیگر هنرمندان جهان تولید می کنیم و اغلب در آن مشارکت داریم. اینها محصولات زیبایی هستند که علاوه بر صفحه گرامافون ، معمولاً شامل یک کتاب بزرگ با تعداد زیادی عکس ، پوستر ، تصاویر و در واقع همه چیز است که طرفداران راک می توانند از آن قدردانی کنند. “تلفن

علاوه بر طرفداران راک ، که از صرف صدها یورو برای محصولات محدود گران قیمت دریغ نمی کنند ، این شرکت برای تعدادی از ستاره های فعلی ، مانند تیلور سویفت یا Rag’n’Bone Man نیز تولید می کند. علاقه به ضبط گرامافون نیز در جمهوری چک در حال افزایش است ، اگرچه از بازارهای توسعه یافته موسیقی در ایالات متحده و بریتانیای کبیر عقب است. در جمهوری چک ، به گفته سازنده ، وینیل مگس می کندمخصوصا ستاره های پاپ و راک، سنتی و جدید.

این بیماری همه گیر به روند رکورد کمک کرد.  بیش از سی دی فروخته شده است

“ما رکوردهای زیادی برای نسلی که هنوز به یاد ندارند که صفحه گردان چیست و ورا اسپیناروا ، کارل گوت یا ماریا روترووا را می خرند ، ثبت می کنیم. نسل ها به تاتا بویز ، ریچارد مولر و کریتوف ، MIG 21 ، جلن و دیگران علاقه نشان داده اند. “

در Lodenice ، آنها علاقه مند به ضبط عمدتا از ناشران سنتی Supraphon و Universal Music هستند. “اما ما تعدادی مثال داریم هنگامی که رکورد توسط گروه تولید می شود ، اگر طرفداران آن ضبط را می خواهند. به عنوان مثال ، Vypsaná fixa تمام صمغ های خود را روی وینیل تولید می کند“، مالک را اضافه می کند.

در صنعت موسیقی ، آلبوم ها در گذشته از سی دی های رایج پیشی گرفته اند. “دیسک ها و دی وی دی ها مدت ها است که از بین رفته اند. در لحظه بیشترین علاقه ، ما حدود 160 میلیون دستگاه از آنها را تولید کردیم ، در حال حاضر تولید به هشت میلیون کاهش یافته است. “

بیتلز: معروف ترین آلبوم جهان پنجاهمین جشن خود را جشن می گیرد

محبوبیت رکوردهای وینیل پس از آن خواهد بودبا توجه به مفروضات سازنده برای مدتی رشد می کند ، اما سرعت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. علاوه بر این ، محصولات لوکس هنرمندان و گروه های برجسته باید تبلیغ شوند ، در حالی که موسیقی ارزان همچنان یک موضوع در اینترنت باقی می ماند.

سخنان صاحب مطبوعات غول پیکر نیز با داده های شش ماهه امسال فروش جهانی رسانه های موسیقی توسط شرکت تحلیلی MRC Data تأیید می شود. به گفته آنها ، علاقه به صفحات وینیل سالانه بیش از صد درصد افزایش یافته و از تقاضای سی دی فراتر رفته است.

وینیل در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی به صحنه بازگشته است. فروش تابلوهای سال گذشته در ایالات متحده ، طبق اعلام انجمن صنعت ضبط محلی ، آنها برای اولین بار در 34 سال از فروش سی دی فراتر رفتند. در شش ماهه نخست امسال 19.2 میلیون آلبوم وینیل به فروش رسید در حالی که سی دی ها تنها 18.9 میلیون آلبوم فروش کردند.

با پادشاه GZ Media Zdeněk Pelc به پادکست E15 Cast گوش دهید[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *