odakoda Auto میلیاردها دلار برای انتقال از زغال سنگ به زیست توده پرداخت خواهد کرد

[ad_1]

Ško-Energo ، که انرژی مورد نیاز خودروساز را در Mlada Boleslav تأمین می کند ، اکنون منتظر تصویب پروژه از طرف شرکای خود است. به غیر از odakoda Auto ، در میان آنها گروه فولکس واگن یا شرکت های انرژی E.ON و ZEZ Esco وجود دارد. “برای تصمیم نهایی ، ما باید یک توازن کامل اقتصادی داشته باشیم ، که به احتمال برداشتن یارانه ها نیز بستگی دارد. میلان پودانی ، مدیر پروژه به روزنامه E15 گفت: “ما می خواهیم از برنامه گرمایش از صندوق نوسازی استفاده کنیم.”

وی مشخص نکرد که این شرکت چقدر حساب می کند. با این حال ، اطلاعات موجود نشان می دهد که برنامه گرما ممکن است 45 تا 80 درصد از کل هزینه های سرمایه گذاری را پوشش دهد. وی افزود: “ما در حال کار روی برنامه های دریافت یارانه از صندوق نوسازی و انتخاب طراح عمومی ساختمان هستیم” ، و افزود که ساخت و ساز باید در سال 2023 آغاز شود.

مادربزرگ یک کارخانه گیگا مانند کارت برنده بیرون می آورد.  اما انگیزه بزرگی در بازی وجود دارد

نیروگاه حرارتی Mlada Boleslav دارای یک دیگ بخار کاملاً جدید خواهد بود و دو نیروگاه دیگر مدرن خواهند شد. سپس هر سه فقط زیست توده را می سوزاند ، که در مخلوط سوخت فعلی 30 درصد است. برعکس ، زغال سنگی که کارخانه 70 درصد می سوزاند ، سوخت آن تمام می شود. به این ترتیب ، نیروگاه حرارتی میزان انتشار دی اکسید کربن سالانه را 360 هزار تن در هزار واحد کاهش می دهد ، که در هنگام احتراق گاز تولید می شود ، در حالی که قله های حداکثر قدرت را پوشش می دهد.

odakoda Auto می خواهد فقط خودروهای برقی بفروشد! چه تغییراتی در نظر گرفته شده است؟

این شرکت زیست توده را به عنوان سوخت ترجیح می دهد زیرا طبق قوانین فعلی ، برخلاف گاز ، دی اکسید کربن صفر ندارد. “انتقال به زیست توده به جای گاز رادیکال تر است. مزیت آن این است که این سوخت دارای ضریب انتشار صفر است ، به همین دلیل نیروگاه حرارتی نیازی به مجوز انتشار نخواهد داشت. علاوه بر این ، این توده تا کنون بخشی از زیست توده را سوزانده است ، بنابراین روابط خود را با شرکای تجاری ایجاد کرده است. ” نقطه ضعف این است که زیست توده ممکن است برای همه بازیکنان در فاصله جمع آوری کافی نباشد و این خطر وجود دارد که مجبور به پرداخت مبلغی بالاتر از رقبا شوند.

باد نمی وزد و گاز گران می شود.  بنابراین انگلیسی ها به نیروگاه قدیمی زغال سنگ دلسوزی کردند

شرکت های انرژی به دلیل سخت گیری روزافزون اهداف اقلیمی کمیسیون اروپا که باعث افزایش قیمت سهمیه انتشار می شوند ، خروج خود را از زغال سنگ سرعت می بخشند. به این امتیاز ESG (محیط زیست ، اجتماعی و حکمرانی) اضافه می شود که خطرات زیست محیطی شرکت ، مسئولیت اجتماعی آن و کیفیت مدیریت را تعیین می کند و در نهایت ممکن است وام و بیمه برای شرکت های سبز ناکافی گران تر شود.

همه گروه های اصلی انرژی داخلی ČEZ ، EPH ، Sokolovská uhelná و Veolia خروج از زغال سنگ را اعلام کرده اند. از طرف دیگر گروه انرژی Sev.en به زغال سنگ متکی است. اگرچه او قصد دارد در زمینه تجدیدپذیرها سرمایه گذاری کند ، اما در حال آماده سازی برای ارتقاء نیروگاه میلیارد دلاری زغال سنگ Nacharadi است.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *