Pasohlávky حرارتی: ساخت مجتمع به دلیل COVID یک سال دیگر تمدید می شود

[ad_1]

ساخت آبگرم در Pasohlávky در منطقه برنو به احتمال زیاد یک سال دیگر تمدید می شود. در ابتدا قرار بود تا سال 2026 تکمیل شود. به دلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا ، شرکت چینی RiseSun درخواست تمدید کرد ، که آبگرم را با هزینه تقریبی دو میلیارد کرون احداث می کند. به تعویق انداختن تاریخ تکمیل ژانویه 2027 امروز توسط نمایندگان موراوی جنوبی تصویب شد ، که باید توسط مجمع عمومی Thermal Pasohlávky ، که منطقه مالک اکثریت آن است ، تأیید شود.

نمایندگان از تمدید حمایت کردند ، اما سایر تغییرات پیشنهادی را تأیید نکردند. از جمله می توان به فروش تمام زمین های غیر ضروری قبل از اتمام پروژه ها ، تغییر در تعهد به ضمانت نامه بانکی برای تضمین 100 میلیون تعهدات قراردادی یا کاهش تعداد تخت های آبگرم به نفع یک شخص تجاری اشاره کرد. به جان زامچنیک ، معاون فرماندار (KDU-ČSL) گفت: “حداقل ظرفیت 150 تخت برای مراقبت کامل از آبگرم برای ما سنگ بنایی است که ما بر آن اصرار داریم.”

یک سرمایه گذار چینی یک پروژه معماری را در سال 2020 انتخاب کرد ، اولین مرحله ساخت اواخر امسال آغاز می شد. دو مرحله دیگر باید طی شود و اجرای کل پروژه باید حداکثر تا سال 2026 به پایان برسد. بر اساس تغییر مصوب ، کل پروژه باید در تاج ژانویه 2027 تکمیل شود. این موسسه 160 تختخوابی مراقبت های توانبخشی را ارائه می دهد.

گران ترین چیزها در جمهوری چک: گران ترین سفر چقدر بود؟

دولت آبگرم مرکور را در ماریانسکه لازن در حراج به قیمت 76 میلیون کرون فروخت

شرکت گروه آرکا با برکناری متولی ورشکستگی لودا موافق نیست[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *