Passer شروع به ساخت و ساز در Roztilli خواهد کرد. او آپارتمان ها ، دفاتر و مغازه ها را به صورت میلیاردی احداث خواهد کرد

[ad_1]

مارتین اونگر ، مدیر فنی گروه Passerinvest گفت: “کل سرمایه گذاری در Nové Roztyl ، شامل زیرساخت های عمومی و امکانات عمومی ، تقریباً پنج میلیارد کرون است.” کل پروژه ایجاد دفاتر و مشاغل دیگر برای تقریبا 3000 نفر است ، تقریباً 1500 نفر می توانند در آپارتمانهای شخصی یا اجاره ای خود زندگی کنند.

با این حال ، سازنده سنگ سنگ زیربنایی را در روزتیلی ، در منطقه کشتارگاه اسبق بازی اینترلوف ، که بیش از 9 هکتار وسعت دارد و توسط Passer در سال 2007 خریداری شده ، قرار نخواهد داد. T-Mobile.

Plaza در کنار مترو رشد خواهد کرد

ما اولین کسانی هستیم که ساخت ساختمان اداری “Roztili Plaza” را در نیمه دوم سال جاری آغاز کردیم و در سال 2023 به پایان رسید. این ساختمان در نزدیکی مترو ساخته خواهد شد و یک ورودی طبیعی به منطقه خواهد بود که خدمات اطراف را ارائه می دهد . به ویژه ، این یک سوپرمارکت کوچک ، داروخانه ، داروخانه ، مرکز پذیرایی است. ” در طبقه آخر گاراژهای زیرزمینی باید یک پارکینگ P + R با صد جای پارک وجود داشته باشد. شرکت Passerinvest همچنین برای نوسازی ایستگاه مترو با پایتخت و شرکت حمل و نقل پراگ در حال مذاکره است. ترمینال اتوبوس حومه نیز نیاز به پردازش دارد.

Radim Passer ، توسعه دهنده می گوید ، ما قصد اجاره آپارتمان های غیرانتفاعی را داشتیم ، اما دفتر چوب به پای ما می اندازد.

ساختمان اداری Plaza توسط استودیوی Aulík Fišer Architekti طراحی شده است ، که Passininvest قبلاً با آن در BB Centrum همکاری می کند. همانند خزندگان ، اسناد مربوط به زمین مشترک و روش های ساخت و ساز نیز برای ساختمان اداری بزرگتر و بزرگتر سکویا در حال بحث و بررسی است. هدف اخذ مجوز تا پایان سال جاری است.

در 5 مه ، سکیوآ قسمت مسکونی Nové Roztyl را از شريان جاده مسدود می کند. توطئه های جذاب اینترلوف سابق بین جاده اصلی ، گره جنوبی و جنگل میشل واقع شده است. طراحی ساختمان اداری Sequioa و قسمت مسکونی ، Arboretum نامیده می شود ، کار Atelier A8000 محلی است. برای ساخت آپارتمان ها ، تغییر طرح منطقه بندی ضروری است.

یک سوم آپارتمانهای اجاره ای

اونگر گفت: “در سال جاری ، بحث عمومی درباره تغییر پیشنهاد باید صورت گیرد ، که امکان ساخت تقریباً 200 خانه اجاره ای ، 400 آپارتمان برای فروش در مالکیت خصوصی و یک کودکستان را در زمینه متروکه اینترلوف فراهم می کند.” اگر برنامه توسعه بتواند تا ابتدای سال آینده تغییر کند ، در طول آن می توان ساخت اولین مرحله از ساختمانهای مسکونی را آغاز کرد.

بخشی از منطقه مسکونی یک پارک چهار هکتاری خواهد بود که نباید منتظر تغییر در طرح منطقه بندی باشد و سازنده آن دائماً در حال کار بر روی اجرای آن است. در سال های اخیر ، او چندین زمین ورزشی در فضای باز برای زمین خود باز کرده است. این کارآفرین قصد دارد به حفظ مناطق پارک از قسمت جنوبی و غربی پروژه تا جنگل های میشل ادامه دهد.

میلیاردر: تمام مال من متعلق به خدا است ، پاسر می گوید

طبق گفته Unger ، Passerinvest می خواهد مدلی مشابه با مجتمع BB Centrum ایجاد کند ، جایی که بخشی از منابع دفاتر اجاره ای و آپارتمان ها را برای نگهداری از مناطق سبز و تفریحی سرمایه گذاری می کند. همچنین برنامه هایی برای بازگرداندن زیستگاه طبیعی است که یک بار از جریان روزتیلسکý تغذیه می شود ، که از طریق سایت عبور می کند و در طول ساخت خط مترو C از طریق سایت انتقال یافته و از طریق خط لوله انتقال داده می شود.

BB Centrum به رشد خود ادامه می دهد

رادیم پاسر ، برنامه ریز ، توسعه بزرگترین پروژه خود را در اوایل هزاره در میچل آغاز کرد و ادامه می دهد. امروز BB Centrum شامل 12 ساختمان اداری با ده ها مغازه و خدمات ، دو پروژه مسکونی کامل ، یک ساختمان چند منظوره در Brumlovka با یک مرکز تناسب اندام و سلامتی بزرگ ، و همچنین تعدادی از فعالیت های غیر انتفاعی ، از جمله دبیرستان الیاس مسیحی ، دبستان و مهد کودک گروه Passerinvest تاکنون تقریباً 16 میلیارد کرون در اینجا سرمایه گذاری کرده است. اقامتگاه Oliva با 72 آپارتمان در حال حاضر در دست ساخت است. در کنار آن ، یک ساختمان کوچک Olivka ایجاد می شود که فضاهایی را برای یک کودکستان و نمایشگاهی از یک مدل از خط راه آهن ارائه می دهد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *