PIRATES و STAN: آنها پیشنهاد می کنند به جای توسعه محلی ، وزارت دیجیتال سازی باشد

[ad_1]

Pirates و STAN بر اساس بیشتر نظرسنجی ها تاکنون به عنوان یکی از علاقه مندان در انتخابات پاییز انتخاب شده اند. دولت های قبلی و کابینه آندری بابیش (ANO) نیز خواهان لغو وزارتخانه ها بودند.

آندرج پروفانت ، معاون انفورماتیک ریاست دزدان دریایی ، هر روز به E15 گفت: “یک وزارت مدیریت دولتی ایجاد خواهد شد تا تحول دیجیتال را مدیریت کند و سایر فرایندهای مربوطه را روی سایر وزارتخانه ها متمرکز کند.”

نابودی وزارت توسعه منطقه ای ، که در گذشته توسط ODS و TOP 09 و یک سال پیش توسط نخست وزیر بابیش مورد بحث قرار گرفت ، برای Pirates و STAN منطقی به نظر می رسد. یکی از اعضای رهبری دزدان دریایی افزود: “این وزارتخانه برنامه های مناطقی را که به طور فزاینده ای آزاد و مستقل هستند ، مدیریت می کند.”

بزرگترین حامی سوگند می گوید: من به بابیس کمک کردم تا در انتخابات پیروز شود

کاندیدای واضح بلوک دوگانه برای وزارت ادار Public عمومی ، بسیار مهم است که زمینه دیجیتالی شدن مستقیماً توسط مقامات نخست وزیر تحت پوشش نخست وزیر باشد. “و وزیر مربوطه باید با او مشترک باشد ، تا تصمیمات جداگانه ای را در ادارات جداگانه ایجاد نکند. همچنین برای تهیه و تصویب قوانین مهم است. “

نام دفتری که پس از انتخابات تأسیس خواهد شد هنوز در حال کار است. بازگشت وزارت اطلاعات سابق نیز ممکن است. این شرکت از سال 2003 تا 2007 فعالیت می کرد و خدمات پستی نیز تحت آن داشت. این بنیاد توسط رئیس ارتباطات فعلی گروه مالی PPF ولادیمیر ملینار (سابق US-DEU) تأسیس شد. پس از او ، وزارت توسط دانا Berova بی طرف و وزیر کشور بعدی ایوان Langer (ODS) اداره می شد.

اینکه آیا وزارت انفورماتیک به نوعی تجدید خواهد شد یا شکل دیگری و چه برنامه ای را در بر خواهد گرفت ، به ترکیب دولت بعدی و شخصیت نخست وزیر بستگی دارد. پروفانت می گوید: “داشتن وزارتخانه از اختیارات و اختیارات و توانایی مدیریت و هماهنگی دیجیتال سازی برای شما بسیار مهم است.”

ویت راکوشن ، رئیس STAN می گوید ، بابیش می خواهد رأی دهندگان SPD را در اختیار بگیرد

به گفته کارشناسان ، ایجاد اغلب پراکنده سیستم های اطلاعاتی ، درگاه ها و برنامه ها منجر به این واقعیت شده است که ، به عنوان مثال ، فروشگاه الکترونیکی در علائم بزرگراه خراب شده است و از جمله موارد دیگر با پردازش مجوزهای رانندگی از طریق اینترنت سخت تر نمی شود. یا کوویدپازی

هماهنگ کننده سابق دیجیتالی سازی ملی Ondřej Malý مشکل را در نبود وزیر برای منطقه می داند. به گفته کارشناسان ، ولادیمیر زوریلا ، کمیسر فعلی فناوری اطلاعات ، کار خوبی انجام می دهد ، اما وزن و تجهیزات کافی ندارد. مالی گفت: “دیجیتالی شدن به تصمیمات سیاسی مشخصی احتیاج دارد که باید توسط شخصی با مسئولیت سیاسی اتخاذ شود.”

برنامه های ادغام

  • 1996 – وزارت توسعه منطقه ای تأسیس شده است. وی مسئول برنامه های منطقه ای ، مسکن ، گردشگری یا خدمات تشییع جنازه است. این بودجه را مدیریت می کند و کسب یارانه های اروپایی برای سیاست دولت منطقه ای و سیاست مسکن را پوشش می دهد.
  • 2003 تا 2007 – وزارت انفورماتیک وجود داشت که علاوه بر فناوری اطلاعات ، مسئولیت خدمات پستی را نیز بر عهده داشت. این دفتر توسط دولت میرک توپولانک منسوخ شد.
  • 2009 – وزیر وقت کشور و مدیر ارشد اجرایی چک چک توافق نامه ای را در مورد عملکرد سیستم اطلاعات جعبه داده امضا کرد. مدیر قسمت های داده وزارت کشور ، مجری سیستم ČP است. با همکاری اداره پست ، کشور باید پروژه های کلیدی مدیریت دولتی الکترونیکی را اجرا کند.
  • 2010 – به دلیل کاهش دستگاه های دولتی ، آنها پیشنهاد می کنند که وزارت توسعه منطقه ای ODS و TOP 09 را لغو کنند. آنها می خواهند توسعه منطقه ای وزارت کشاورزی ، وزارت برنامه ریزی فضایی وزارت داخله و وزارت مسکن کار و امور اجتماعی را به دست بگیرد. صندوق مسکن دولتی قرار بود زیر نظر وزارت دارایی قرار گیرد. طرفین قصد داشتند نظارت بر دریافت پول از بروکسل را به خدمات دولتی و یک آژانس تخصصی دولتی تحویل دهند. اکنون دزدان دریایی در مورد ریشه های آن صحبت می کنند.
  • 2013 – دولت پتار نچاس طرحی را برای ادغام وزارت صنعت و تجارت با وزارت حمل و نقل ارائه داد. موضوع در همان سال توسط YES مطرح شد. رئیس او ، آندره بابیش ، چشم انداز یازده وزارتخانه را به جای چهارده وزارت ارائه کرد. وزارت اقتصاد تجدید شده شامل حمل و نقل ، تمام زیرساخت ها ، تجارت و پست چک خواهد بود. وی وزارت توسعه منطقه ای را به وزارت سرمایه گذاری عمومی تبدیل خواهد کرد.
  • 2020 – نخست وزیر بابیس گفت که می تواند ادغام وزارتخانه های صنعت و تجارت ، حمل و نقل و توسعه محلی را تصور کند. وی همچنین از ادغام وزارت کار و امور اجتماعی با وزارت بهداشت حمایت کرد.
  • 2021 – دزدان دریایی و STAN طرحی را برای ادغام کلیه برنامه های دیجیتالی تحت وزارت جدید اداره عمومی تهیه کرده و تجدید بخشی از بخش IT را رد نمی کنند. در همان زمان ، آنها وزارت توسعه منطقه ای را منسوخ و کل حوزه مدیریت دولتی الکترونیکی را از وزارت کشور می گیرند.

برنامه های انتخابی علاقه مندان به انتخابات – مالیات:برنامه های انتخابی موارد دلخواه انتخابات – مالیات

احزاب قدرت خود را از دست می دهند: نه وزیر برای[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *