Vojtech می گوید ، آزمایش های پیشگیرانه برای ویروس کرونا از ماه سپتامبر تحت پوشش شرکت های بیمه نخواهد بود

[ad_1]

وزیر بهداشت Adam Voitech (برای YES) می پذیرد که از اول سپتامبر ، آزمایشات پیشگیری کننده ویروس کرونا دیگر تحت پوشش بیمه سلامت عمومی قرار نخواهد گرفت. در حال حاضر ، چهار آزمایش آنتی ژن و دو PCR تحت پوشش بیمه درمانی در ماه قرار دارند.

به گفته ووتوچ ، شورای خطرات بهداشتی دولت امروز نیز موافقت کرد که پرداخت هزینه آزمایش های پیشگیرانه را متوقف کند. وزیر گفت: “ما معتقدیم که این زمانی است که در شرایطی قرار خواهیم گرفت که شخصی که می توانست واکسینه شود واکسینه شده است.” به گفته وی ، این گزینه کارآمدتری برای سیستم است ، زیرا یک بار پرداخت برای واکسن ها در مقایسه با پرداخت پایدار برای آزمایش است.

Voitech افزود: این آزمایشات توسط پزشک یا ایستگاه بهداشت به طور استاندارد تحت پوشش بیمه درمانی قرار خواهد گرفت. “به همین ترتیب ، کودکان زیر 12 سال و کسانی که به دلایل بهداشتی نمی توانند واکسینه شوند ، آزمایش های رایگان خود را ادامه می دهند. واکسیناسیون های پرداخت شده به طور گسترده ای برای همه افراد در دسترس است “، وزیر بعدا در توییتر اضافه کرد.

از نقاط نمونه برداری افزایش علاقه به آزمایشهای covid-19 از اواخر ماه ژوئن گزارش شده است و ظرفیت در جایی افزایش یافته است. او علاقه خود را با سفرهای تعطیلات و اردوهای تابستانی کودکان ، جایی که انجام آزمایشات اجباری است ، مرتبط می کند. به گفته آنها ، احتمالاً علاقه بیشتر در تمام تابستان ادامه خواهد داشت.

برنامه گذرنامه و امتیاز

انحصار Pojišťovna VZP را رد کنید ، Schillerová ، Hamáček و Vojtěch اصرار نمایندگان مجلس را دارند

Voitech گفت ، اخیراً افراد ثبت نام شده فقط در مدت 21 روز دوز دوم واكسیناسیون دریافت می كنند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *