Zmlík المپیک ستاره زندگی ورشکسته است

[ad_1]

“در سال 2020 ، بدهکار در انجام تعهدات قراردادی خود دچار تاخیر قابل توجهی شد. خواهان عقیده دارد که بدهکار پیش شرط های حل و فصل ورشکستگی از طریق موسسه ساماندهی را برآورده نمی کند. “، وكیل ژانا لاتكووا از طرف LeasePlan گفت:

در ماه مه سال گذشته ، شرکت Zmlík به دلیل اثرات همه گیر ، خواستار محافظت اضطراری از طلبکاران شد. این شرکت سپس یکی از اولین شرکت هایی بود که به دلیل اثرات همه گیر ویروس کرونا از رژیم جدید ورشکستگی بهره مند شد.

بسته به اصطلاح Lex Covid نیز دارای یک مهلت قانونی فوق العاده بود. این در اوایل ماه اوت پایان یافت و از سر گرفته نشد ، اما مشکلات مدیریت Starlife همچنان ادامه دارد. در شرایط استاندارد ، اسمالیک باید در صورت بروز مشکل با شرکت خود ، ورشکستگی کند.

Renata Kellnerova مدیر املاک پیتر Kellner شد

بیستریک بوگان ، وکیل ورشکستگی و ورشکستگی گفت: “طبق گفته Lex Covid II ، اگر ارگان قانونی بدهکار تا پایان ژوئن سال جاری ورشکستگی خود را اعلام نکند ، تحریم نخواهد شد و باید خسارات دیرکرد طلبکاران را جبران کند.” متخصص در حقوقی بوگان. بوگان افزود: “اما این در صورتی نیست که ورشکستگی بدهکار قبل از شیوع رخ داده باشد.”

برنده مسابقه ده گانه در بازی های المپیک 1992 بارسلونا برای یک مهلت قانونی گفت که در زمینه فروش مکمل های غذایی ، تأثیرات منفی ویروس کرونا در منابع تولید منعکس می شود ، از این رو سهم قابل توجهی از تولیدات از ایالات متحده و چین است.

به گفته وی ، نتیجه همه گیری بسته شدن کارخانه های عرضه و قطع منابع است. با این حال ، تجارت Zmlík فروش کالاهایی به شکل اصطلاحاً بازاریابی چند سطح بر اساس فروش شخصی است.

رابطه با گروه PPF از سال 2017 ، زمانی که Starlife وام با مبلغ بیش از سه میلیون یورو از PPF bankka وام گرفت ، ادامه یافت و Zmlík با سهام خود در Starlife تضمین شده است. طبق داده های موجود در ثبت تجاری ، تصرف حتی در زمان اعلام ورشکستگی ادامه داشت و بنابراین ممکن است با ورود Starlife به ورشکستگی ، ارزش تصرف کاهش یابد. PPF در مورد اعلام ورشکستگی Starlife توضیحی نداد.

رابرت زمیلیک Starlife را در سال 2003 تأسیس کرد. در سالهای اخیر ، اسملیک یکی از حامیان و سیاستمداران شهرداری جنبش ANO بوده است.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *